Концерти

  • 115 198
  • 765
# 390
Ако е на плейбек – тц! Плейбек е все едно да си пуснете музика на уредбата...
Виж целия пост
# 391
Билетите от 26.10.23
Не мисля, че той пее на плейбек. Били сме на негов концерт преди години и беше страхотен
Виж целия пост
# 392
Как на плейбек? Open Mouth Ед Шийрън си пее съвсем на живо. Била съм 2 пъти на негов концерт. Без бенд, без бек вокали, балет и сценични костюми, само по една тениска и с една китарка в ръка вдига 70 000 на крака и така ни държи по 2 часа до края. Всъщност китарите са 4-5 и ги върти след всяка песен или две.
Take That също обявиха лятно турне. Ние вече си взехме билети. 🥳 Техните концерти са епични. Ще ги гледам за трети път и вероятно не за последен. Simple Smile
Виж целия пост
# 393
Не съм била досега на концерт на Ед Шийрън,  о не вярвам да пее на плейбек. Ще дебна за билети на 26.10.

В бурните си тийн години бях голям фен на Take That, сега, за мой срам, даже не знаех, че са активни и ходят по турнета.
Виж целия пост
# 394
Бре! Тикестейшън май ще бъдат новите СМЕ. Дано станат по-добри в организацията на концертите.

Дъщерята със сигурност иска да ходи. Аз не съм фен на Шийрън, харесват ми някои песни, но може и аз да отида. Грехота ще бъде, идва ни на крака.

Някой ще се похвали ли с концерт в the shere? U2 са обявили нови дати. Концерт там гледам, че изглежда епично, като в друго измерение.
Виж целия пост
# 395
Ужасен е Ед, и концерта, не си струва ( дано има билети, пу, пу)
Радвам се, че почнаха да идват изпълнители и в нашия затънтен край
Чакам сега Манескин Sob дано някой ден дойдат
Виж целия пост
# 396
И у нас потриваме доволно ръце.
Щерката иска. Аз не съм му най- големия фен,но съм сигурна,че ще е наслада за меломани като нас.
Виж целия пост
# 397
Нали, Хепи - ужасна работа, не ходете Joy
И аз не съм върл фен, но ще отида с удоволствие, пу-пу да не ми мине котка път.

И аз се радвам, че сякаш се пораздвижват нещата.

Ох, U2 са ми мечта отдавна. Гледах клипчета от Сферата, на живо сигурно е неописуемо изживяване.
Виж целия пост
# 398
Не съм била досега на концерт на Ед Шийрън,  о не вярвам да пее на плейбек. Ще дебна за билети на 26.10.

В бурните си тийн години бях голям фен на Take That, сега, за мой срам, даже не знаех, че са активни и ходят по турнета.
Сега са само трима, след като Ориндж напусна преди доста години вече. Отсъствието му обаче не е осезаемо. Той винаги си е бил най-зле.
Имала съм късмета да гледам U2 у дома им в Дъблин. Ще го помня до края на живота си.
Виж целия пост
# 399
Леле супер чак не реално ми се вижда!! Радвам се,че ще идва аз харесвам Ед има готини песни,не знам всичките. Симпатичен ми е. Ще бъде голям епик концерт. Гледам,че вече са почнали да канят по нови,световни известни изпълнители  😘❤
Виж целия пост
# 400
Прешъс, и за двете завиждам благородно - за U2 малко повече Simple Smile
Виж целия пост
# 401
Да, чудесно е, че големи световни звезди не заобикалят вече България.
Виж целия пост
# 402
Чудесна новина. Точно преди дни с един приятел коментирахме как топ, ама наистина топ звездите, особено в поп музиката, просто на идват в България, с малки изключения. За това разбира се си има причини, но ще е хубаво да има промяна в това отношение.

Самият Ед Шийрън ми е може би любимият поп изпълнител на последните 10-тина години и музиката му много ми допада, така че се радвам още повече. Предполагам, че цените на билетите едва ли ще са непосилни и по една друга причина. Като отворих списъкът с концерти, видях преди нас Хърватия, Сърбия и Румъния, та аз не очаквам огромен наплив от съседните държави, макар че със сигурност ще има такива.
Виж целия пост
# 403
Как на плейбек? Open Mouth Ед Шийрън си пее съвсем на живо. Била съм 2 пъти на негов концерт. Без бенд, без бек вокали, балет и сценични костюми, само по една тениска и с една китарка в ръка вдига 70 000 на крака и така ни държи по 2 часа до края. Всъщност китарите са 4-5 и ги върти след всяка песен или две.
Take That също обявиха лятно турне. Ние вече си взехме билети. 🥳 Техните концерти са епични. Ще ги гледам за трети път и вероятно не за последен. Simple Smile
Само във Великобритания ли има дати за ТТ?
Виж целия пост
# 404
Ехааа, супер! Кога ще пуснат билетите, знае ли се?

Май на 26 октомври
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия