Концерти

  • 115 199
  • 765
# 405
Ехааа, супер! Кога ще пуснат билетите, знае ли се?

Май на 26 октомври
Да, 26.10, в 10 часа.
На нисък старт съм - регистрирах се, добавих останалите от групата, изчетох общите условия Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Ехааа, супер! Кога ще пуснат билетите, знае ли се?

Май на 26 октомври
Да, 26.10, в 10 часа.
На нисък старт съм - регистрирах се, добавих останалите от групата, изчетох общите условия Simple Smile
Как/къде добавихте останалите от групата?
Виж целия пост
# 407


В момента сайтът е крашнал.
Виж целия пост
# 408
Звънче ме изпревари и онагледи много добре.
Като натисне плюса излиза прозорец, в който да въведете име, телефон и имейл.
Виж целия пост
# 409
Как на плейбек? Open Mouth Ед Шийрън си пее съвсем на живо. Била съм 2 пъти на негов концерт. Без бенд, без бек вокали, балет и сценични костюми, само по една тениска и с една китарка в ръка вдига 70 000 на крака и така ни държи по 2 часа до края. Всъщност китарите са 4-5 и ги върти след всяка песен или две.
Take That също обявиха лятно турне. Ние вече си взехме билети. 🥳 Техните концерти са епични. Ще ги гледам за трети път и вероятно не за последен. Simple Smile
Само във Великобритания ли има дати за ТТ?
Те първо обявиха пролетно UK and Ireland турне. Ние си взехме билети за Дъблин за 23 април. Преди няколко дни обявиха и голямото лятно турне.

https://www.hotpress.com/music/take-that-announce-a-massive-euro … for-2024-22991096

Виж целия пост
# 410
zvаnchе, Birdflower, много благодаря за бързите отговори.
Да ме посъветвате кои места са най-хубави на стадион "Васил Левски"?
Ще правя подарък и искам да е с най-доброто.
Виж целия пост
# 411
Чудесна новина за Ед! Гледах го в Букурещ преди няколко години и беше страхотен, с една китара вдигна цял стадион на крака. One-man show от най-висока класа.
Дано цените са по-народни, че след Take That фонд Концерти за догодина сериозно пострада, а чакам и друг любим изпълнител да обяви турне догодина.

Скрит текст:
Как на плейбек? Open Mouth Ед Шийрън си пее съвсем на живо. Била съм 2 пъти на негов концерт. Без бенд, без бек вокали, балет и сценични костюми, само по една тениска и с една китарка в ръка вдига 70 000 на крака и така ни държи по 2 часа до края. Всъщност китарите са 4-5 и ги върти след всяка песен или две.
Take That също обявиха лятно турне. Ние вече си взехме билети. 🥳 Техните концерти са епични. Ще ги гледам за трети път и вероятно не за последен. Simple Smile
Само във Великобритания ли има дати за ТТ?

Вчера пуснаха дати и в Европа, но датите са предимно за фестивали, така че съм на сто процента сигурна, че няма да пренесат продукцията от Великобритания в Европа, както направиха през 2019-та. Освен това във Великобритания подгряващ изпълнител ще е Оли Мърс, за Европа няма обявен.
Ето и датите. Много от тях бяха обявени за изчерпани, но аз си взех съвсем прилични места десетина дни след пускането им в продажба. За Лондон, например, се намират билети за всички шест дати, макар че на снимката пише друго.
Скрит текст:


Скрит текст:
Не съм била досега на концерт на Ед Шийрън,  о не вярвам да пее на плейбек. Ще дебна за билети на 26.10.
В бурните си тийн години бях голям фен на Take That, сега, за мой срам, даже не знаех, че са активни и ходят по турнета.
Турнетата им след събирането са невероятно зрелищни и пищни. Излизаш направо омагьосан и търсиш билет за следващата вечер:
Виж целия пост
# 412
Билетите ще са между 120 и 300 лв.
Виж целия пост
# 413
Да, тази година билетите за Take That са доста по-високи от всички досега.  Тикетмастър и те се оляха с таксите. Но кеф цена няма Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 414
Аз така и не разбрах,ще се купават само онлайн? Написали някакви дълги правила и аз нищо не разбрах. Обикновено ги продават на много места. До колкото разбрах трябва да се регистриш в сайта до 25. И 26 вече можеш да си купиш билет. Ествено,че сайта се купил защото всеки иска.
Виж целия пост
# 415
Как на плейбек? Open Mouth Ед Шийрън си пее съвсем на живо. Била съм 2 пъти на негов концерт. Без бенд, без бек вокали, балет и сценични костюми, само по една тениска и с една китарка в ръка вдига 70 000 на крака и така ни държи по 2 часа до края. Всъщност китарите са 4-5 и ги върти след всяка песен или две.
Take That също обявиха лятно турне. Ние вече си взехме билети. 🥳 Техните концерти са епични. Ще ги гледам за трети път и вероятно не за последен. Simple Smile
Само във Великобритания ли има дати за ТТ?
Те първо обявиха пролетно UK and Ireland турне. Ние си взехме билети за Дъблин за 22 април. Преди няколко дни обявиха и голямото лятно турне.

https://www.hotpress.com/music/take-that-announce-a-massive-euro … for-2024-22991096




А колко струват билетите в Дъблин
Виж целия пост
# 416
Скрит текст:
Как на плейбек? Open Mouth Ед Шийрън си пее съвсем на живо. Била съм 2 пъти на негов концерт. Без бенд, без бек вокали, балет и сценични костюми, само по една тениска и с една китарка в ръка вдига 70 000 на крака и така ни държи по 2 часа до края. Всъщност китарите са 4-5 и ги върти след всяка песен или две.
Take That също обявиха лятно турне. Ние вече си взехме билети. 🥳 Техните концерти са епични. Ще ги гледам за трети път и вероятно не за последен. Simple Smile
Само във Великобритания ли има дати за ТТ?
Те първо обявиха пролетно UK and Ireland турне. Ние си взехме билети за Дъблин за 22 април. Преди няколко дни обявиха и голямото лятно турне.

https://www.hotpress.com/music/take-that-announce-a-massive-euro … for-2024-22991096


[/spoiler]


А колко струват билетите в Дъблин
Към 250 евро излязоха 2 билета.

Скрит текст:


Виж целия пост
# 417
Някой знае ли дали имената на билетите трябва да са на латиница или кирилица също е ОК?
Виж целия пост
# 418
Съмнявам се да има имена на билетите.
Виж целия пост
# 419
Съмнявам се да има имена на билетите.

Има, прочети условията на сайта на продавача. Пише, че билетите са поименни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия