SportsDirect-71

  • 96 807
  • 736
# 135
Днес нямах никакво време да стигна до банката и не успях да внеса пари:(Моля,ако някой пуска днес поръчка да ми пусне тези очила:

https://bg.sportsdirect.com/nike-gaze-2-radiation-sunglasses-lad … ?colcode=75608202

Плащам с наложен при получаване:)
Виж целия пост
# 136
Знае ли се до кога ще е намалението?
Виж целия пост
# 137
До неделя, т.е. 2 часа след полунощ наше време (вече понеделник).
Виж целия пост
# 138
Вчера пуснах поръчка с 20% от мобилното приложение до БГ. Днес е канселирана. Да не би кода да важи само за английски адрес?

Да, дайте подробности, за да преценим какъв може да проблема? Според мен би трябвало кода да е за всички- нови и стари клиенти, ползвали или не до момента приложението. Единственото условие е стойността на поръчката да не надвишава 1000 паунда.
Бяха едни мъжки трекинг обувки Salomon на добра цена..  Явно номера е свършил. После пуснахме други-стана.
Виж целия пост
# 139
Направихме 2 поръчки на общо 56 артикула, обработени са и двете, само 2 дреболии са отказани. Поисках директна поръчка до БГ.
Виж целия пост
# 140
A aз се чудя следното- при последното удължаване срока на кода има ограничение от 200 паунда. В hotukdeals пише £200 maximum discount.
Сега максималната отстъпка ли да не надвиши £200, стойността на поръчаното ли да не е над £200 (с доставка или не, преди или след отстъпка)???
Никъде не пише нищо ясно и категорично.  newsm78
Виж целия пост
# 141
При мен пише Max spend 240E. Според мен , сметката не трябва да надвишава толкова.
А аз не мога да намеря, къде пише, че е до неделя?! Сигурно ли е?
Виж целия пост
# 142
Момичета, това ми е излишно:

https://www.sportsdirect.com/golddigga-long-pu-jacket-ladies-668 … ?colcode=66843001

Размер 12(М), отговаря. Получих го като подарък, съответно изпуснах срока за връщане... Не е моя размер, не е и моя стил. Ако някой проявява интерес, моля на лични.
Виж целия пост
# 143
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...
Виж целия пост
# 144
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...


Пуснах в петък вечер през мобилното приложение поръчка за 242 паунда, без доставката. Вече е на 3-та стъпка.
Виж целия пост
# 145
Пуснах поръчка на 13.03 с намалението. В проследяването има инфо само до 14.03 и това е. Дали има някой получил нещо от тази дата. Пише, че пристига с Еконт, но и там няма инфо за пратката.
Виж целия пост
# 146
Пуснах поръчка на 13.03 с намалението. В проследяването има инфо само до 14.03 и това е. Дали има някой получил нещо от тази дата. Пише, че пристига с Еконт, но и там няма инфо за пратката.
Много е рано да е получил някой нещо,с еконт може да я видите предната вечер като влезе в Бг по- рано не.Освен това доста ми забавиха на мен обработката още при тях мин.седмица така че чакате.
Виж целия пост
# 147
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...
А колко доставка плати за 200 паунда поръчка? Предната ни поръчка беше за 80 някъде и ми даде доставка 15 лири..
Виж целия пост
# 148
Има ли някой, който е пуснал поръчка за над 200 паунда?  Rolling Eyes Страх ме е да не я откажат и се чудя дали да я разделя на две, но пък не ми се плащат две доставки...
А колко доставка плати за 200 паунда поръчка? Предната ни поръчка беше за 80 някъде и ми даде доставка 15 лири..

Доставката не зависи от стойността на артикулите,а от вида им
Виж целия пост
# 149
Т.е. тегло и обем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия