♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 65

  • 109 098
  • 740
# 75

Здравейте Hug
Ехх тая проклета змия, няма откъсване от нея. Joy Joy Joy Joy
Явно всичко си е една игра и те са заедно и се обичат. Ами това е положението.!
Triumph

Защо да е змия  newsm78 Жена която си знае  и най-вече добре си защитава интереса.  Peace
Той е голям мъж и никой не го принуждава, както и самата тя каза ,,Свободен е и да си върви ако иска,,Като ги гледам как са се нахилили добре са си ,отмарят по кафетата.
 И на Баръш му е добре с тоя крокодил

Ели  Hug така е  Peace ако той не иска да е с нея никой и нищо не може да го задържи, всичко това са глупости, че тя го шантажира и т.н  Whistling
Виж целия пост
# 76

Здравейте Hug
Ехх тая проклета змия, няма откъсване от нея. Joy Joy Joy Joy
Явно всичко си е една игра и те са заедно и се обичат. Ами това е положението.!
Triumph

Защо да е змия  newsm78 Жена която си знае  и най-вече добре си защитава интереса.  Peace
Той е голям мъж и никой не го принуждава, както и самата тя каза ,,Свободен е и да си върви ако иска,,Като ги гледам как са се нахилили добре са си ,отмарят по кафетата.
 И на Баръш му е добре с тоя крокодил

Така е живота си е техен, да правят каквото искат. От това цялото криене, сега пак правят Баръш на нищо в тт и инстаграм , но сам си е виновен.
Виж целия пост
# 77
Здравейте,
аз съм съвсем нова тук, затова ще ви разкажа малко за мен и срещата ми ЕлБар, както виждам ги наричате 'с любов' Simple Smile
Съвсем случайно се загледах в оказа се първите серии, които се излъчваха по БТВ, така един, два, три дни... реших, че немога да се занимавам с това вълнение да чакам всеки ден. Последваха няколко безсънни нощи / седмица, две/, за мое щастие само първите серии намерих с дублаж, което оцених по-късно разбира се.
В нощта, която изгледах последната серия си казах ами сега.... е започнах отначало.
Та призори пак стигнах до края, ама си мисля луда ли съм ще ми липсва, ама неможе пак да го гледам, мъжа ми и без това вече си мисли, че нещо съм мръднала.
Да не говорим, че всички песни си подсвирквам през останалото време, даже синът ми, който е на 1г, вече ги разпознава.
Реших да поровя в нета да почета коментари и да видя дали някой вече не е превел филма, въпреки ,че бих го гледала и без превод, ако се домогна до него, ей така да изплакна окото, нищо, че грам турски не знам.
И воаля попаднах тук. Ще се радвам ако ме приеме сред вас, приятно ми стана, че тази "лудост" не е само моя.
Сега ще върна да почета назад, защото ми стана много много интересно, какви неща споделяте тук.

Ще съм благодарна, ако споделите, в коя тема започва Приказката, поне с нея да вляза в час, защото признавам си няма как да изчета 65 теми.
Ще следя темата с най-голямо удоволствие., пък " да видим".

Прекрасен ден от мен.


Добре дошла, Ева! Hug Kissing Heart
Виж целия пост
# 78
Ели  Hug така е  Peace ако той не иска да е с нея никой и нищо не може да го задържи, всичко това са глупости, че тя го шантажира и т.н  Whistling

Peace Ди Hug Peace Изборът си е собствен Peace
Направиха страхотен сериал Баръш и Елчин, който тепърва ще печели фенове.
Ева и ти си една от тях.
 Добре дошла Hug

Зад кулисите какво се случва ми беше интересно, сега ми е все тая. И няма защо да ги обвиняват, че излизат заедно, нормално е за двойка.
Има достатъчно интересни артисти и екранни двойки. Повод за коментари бол hahaha hahaha

 
Hug
Виж целия пост
# 79
Здравейте!
Скрит текст:
Животът си тече. Събота е.
След многото работа и за двамата кафето навън е на дневен ред.
Кой както си иска така да го разбира.
Съвсем нова, догадките са излишни[/i]



 Hug Hug Hug Hug

Мила семейна снимка Mr. Green...как само ми липсваха такива моменти с тях двамата Whistling
Виж целия пост
# 80
Имам чувството , че няколко  пъти  ни се прилага един и същи прийом и ние се връзваме! doh

Дълго време няма общи снимки на Борко и Гупа, като през това време напрежението се нагнетява от фенове, на които някой им казал, как някой видял или пък някой чул, че ето още малко и Борко ще я зареже, ама видите ли това не може да стане от раз,  иска се  време и т.н...

Така бе и този път. Кака и  Борко нямаха общи снимки от края на лятото.

Мина премиерата на ВЩ и ние видяхме това , което искахме да видим. Погледи , докосвания грижа от страна на Борко към Елка..

Мина премиерата и на Делиха! Борко леко разсеян, отнесен, без участие в общи снимки и ние още се вдъхновихме!

И хоп Борко сложи точка на всичките ни терзания! И то не точка , а удивителна!

С Гупсе съм, обичаме се!

Е това се казва добра ПР кампания! И с цената на разочарованието на собствените си фенове да пиариш
любимата си!

Гупа се гордее и има право. До нея е един красив, харизматичен и успял мъж, готов на всичко!

Ха да се вземат, та да настане мир и спокойствие!


Ева, Hug добре дошла! Както виждаш тук луди много! Laughing
Виж целия пост
# 81
Здравейте!
Скрит текст:
Животът си тече. Събота е.
След многото работа и за двамата кафето навън е на дневен ред.
Кой както си иска така да го разбира.
Съвсем нова, догадките са излишни[/i]



 Hug Hug Hug Hug

Мила семейна снимка Mr. Green...как само ми липсваха такива моменти с тях двамата Whistling

 Hug  Hug  Hug
Знаят си те, че ни липсват, почти половин година ги чакаме да ни "зарадват"  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 82
Добре де, много пъти съм писала, че с кого е Боре в реала си е негова работа и епитети които се лепят на жената до него не са ми по вкуса / мой проблем, а според някои си има и за какво/, та ако не е тази фенска истерия около връзката на Баръш с Гюпсе и негативизма, който води със себе си, дали това не една нормална връзка погледната отстрани. Срещат се двама, нещо се променя в химичния им баланс, решават че нещата може и да се получат, което води до стъпка съвместно съжителство... отделно, всеки си има своите проекти и ангажименти... какво точно и до къде са нещата между тях не се афишират толкова от страна на Баръш, а казано от ГО се интерпретира според желанието и фантазиите на феновете ЕлБар. Горе-долу така стоят и нещата при Елчин и Юнус, но там нещата са някак си по умерени. Това си е моята гледна точка. И спирам. По важно е какви са им проектите и каква става с тях, че като гледам на Елка вампирите накъде вървят и с какво темпо, май ще и се наложи да се подстриже още един път. А Боре на есен с песен.
Виж целия пост
# 83
Привет момичета  Hug Hug Hug

Еми  Hug Раджона е сниман в началото на 2015 и го приключват на 4еп. Ако не се лъжа видеото в което се целуваха Борко и Кюса е от декември 2014  а от 2015 живеят заедно за което Кюса в едно интервю беше казала, че е искала разрешението на баща си за да живее с Борко  Mr. Green иначе това че той казал че в началото е било ПР не го вярвам изобщо... Кюса на всичките им мероприятия висше все на вратните жили на Борко, дори при Беяз разигра такова шоу  ooooh!



Ди , след всичките лъжи в  интервютата които дава Гупсе искаш да вярвам, че искала от баща си разрешение да живее с мъж/ този е 4 за когото знам/, тази Г на която баща и ходи да и изкупува креватните снимки или която прати адвокати на ГЛ.Редактор на весник Милиет - да му иска материалите  - старите статии за историята с Бюлент Ишбилен....има го все още в youtube.
Не вярвам на една нейна дума. В старите постове от последните 2 теми написах достатъчно каквото научих.

Баръш се промени , съжалявам, че не го виждате . А за една снимка някъде, веднага почва вселенски плач. Води и се "севгили"....според нея.....

И понеже явно напразно съм писала , що за човек - като мироглед и морал е Гупса - няма да се хабя повече. Има достатъчно медии, който се интересува , ще намери.

За мен там двойка няма, нито любовна нито делова. И там ще излезе истината, както излезе за всичките и други простотии....
Виж целия пост
# 84
Една снимка и темата се раздвижи Crazy

emi iva, Peace


Диди, Wink
Виж целия пост
# 85

Ди , след всичките лъжи в  интервютата които дава Гупсе искаш да вярвам, че искала от баща си разрешение да живее с мъж/ този е 4 за когото знам/, тази Г на която баща и ходи да и изкупува креватните снимки или която прати адвокати на ГЛ.Редактор на весник Милиет - да му иска материалите  - старите статии за историята с Бюлент Ишбилен....има го все още в youtube.
Не вярвам на една нейна дума. В старите постове от последните 2 теми написах достатъчно каквото научих.

Баръш се промени , съжалявам, че не го виждате . А за една снимка някъде, веднага почва вселенски плач. Води и се "севгили"....според нея.....

И понеже явно напразно съм писала , що за човек - като мироглед и морал е Гупса - няма да се хабя повече. Има достатъчно медии, който се интересува , ще намери.

За мен там двойка няма, нито любовна нито делова. И там ще излезе истината, както излезе за всичките и други простотии....


Възможно е да е фотошоп, защото бенката е на другата й буза!
Виж целия пост
# 86
Здравейте,
аз съм съвсем нова тук, затова ще ви разкажа малко за мен и срещата ми ЕлБар, както виждам ги наричате 'с любов' Simple Smile
Съвсем случайно се загледах в оказа се първите серии, които се излъчваха по БТВ, така един, два, три дни... реших, че немога да се занимавам с това вълнение да чакам всеки ден. Последваха няколко безсънни нощи / седмица, две/, за мое щастие само първите серии намерих с дублаж, което оцених по-късно разбира се.
В нощта, която изгледах последната серия си казах ами сега.... е започнах отначало.
Та призори пак стигнах до края, ама си мисля луда ли съм ще ми липсва, ама неможе пак да го гледам, мъжа ми и без това вече си мисли, че нещо съм мръднала.
Да не говорим, че всички песни си подсвирквам през останалото време, даже синът ми, който е на 1г, вече ги разпознава.
Реших да поровя в нета да почета коментари и да видя дали някой вече не е превел филма, въпреки ,че бих го гледала и без превод, ако се домогна до него, ей така да изплакна окото, нищо, че грам турски не знам.
И воаля попаднах тук. Ще се радвам ако ме приеме сред вас, приятно ми стана, че тази "лудост" не е само моя.
Сега ще върна да почета назад, защото ми стана много много интересно, какви неща споделяте тук.

Ще съм благодарна, ако споделите, в коя тема започва Приказката, поне с нея да вляза в час, защото признавам си няма как да изчета 65 теми.
Ще следя темата с най-голямо удоволствие., пък " да видим".

Прекрасен ден от мен.



 Hug Hug Добре дошла Ева  bouquet

И ние така залепнахме на сериала, още ни държи - някой сме тука от лятото на 2015  Joy

Не ни забелязвай, като видим снимка на Гупсе Озай - по-извесна като каката или Мадам/ при рускините/, и все едно бик на червено.
Аз съм твърдо запален Елбаровец  Heart Eyes при мен няма отказване.

Приказката като се появи Темпи ще ти даде link да си я изтеглиш. Има и други написани, пак от нея. Flutter Whistling и също много хубави.
Виж целия пост
# 87
Една снимка и темата се раздвижи Crazy

emi iva, Peace


Диди, Wink


Славена, карай само на ЕМИ е достатъчно.....да ме питаш ,защо лепнах тази Ива  Joy Joy Joy

Кога ще ни зарадва Каролин Дениз Ипликчи ?????


Ето - Юлия да ви отговори вместо мен :Юлия Расторгуева ответила

........я соглашусь, что в Эльбар после всего верить глупо, ну только если вар альтернативной реальности. Но говорить о их отношениях именно тех, как у пар даже Турции, то это просто оскорбление других пар будет) таких как ФахБур, СерКер, ОзСер и мн.др. эти люди зарабатывают вместе бабло, на таких как мы) не больше и не меньше, поэтому любви , поцелуев, объятий и прочей романтики мы никогда не увидим в этой паре ибо он на нее смотрит как другана по службе. Да и в принципе она сама говорит о свободных отношениях, тем самым, если Бара завтра увидят с какой-нибудь брюнеточкой то она не расстроиться  так что не знаю где там кто что видит, а я вижу отличную работу !

Според Расторгуева - другарчета по служба Б и Г.



Виж целия пост
# 88
И Нилпери Шахинкая се присъединява към Вампирите. И тя е от бледоликите!

Последно я гледах в Този град... Харесвам я, добре се справя според мен.





Говори се също и за участието на Yusuf Akgün в каста на сериала.

Виж целия пост
# 89




Възможно е да е фотошоп, защото бенката е на другата й буза!

Да но и копчетата на Баръш са огледален образ на мъжко закопчаеане
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия