Каро си е нахвърляла някои работи и само трябва да сглоби



, какво ли ще правим, като изчезне двусмислеността в отношенията им

Пишат, че е от днес, в "Старбъкс" са, пусната е от арабската страница на Гупа, рускините вече са издирили момъка от снимката 
направи сглобката та да се порадваме на малкото чудо!

Раджона е сниман в началото на 2015 и го приключват на 4еп. Ако не се лъжа видеото в което се целуваха Борко и Кюса е от декември 2014 а от 2015 живеят заедно за което Кюса в едно интервю беше казала, че е искала разрешението на баща си за да живее с Борко 

И продължава да виси, при всичките и душевни излияния в медиите относно връзката им.
да стихне, ама как ще стане
От как Боре стана известен, кака се къпе в неговата слава, хареса и да бъде известна и по първите страници, вече и е трудно да стои в сянка. Виж колко тарикатски провокира феновете, а после се прави на жертва и се жалва от тях
, какво ли ще правим, като изчезне двусмислеността в отношенията им

, какво ли ще правим, като изчезне двусмислеността в отношенията им




Не мога да ви разбера защо въобще се занимавате с Гюпсе
Тотално вече ми е безинтересна, каквото и да направи
Сутринта даваха някакво интервю с нея, на Стар, беше в някаква "каляска" тип "тиквата на Пепеляшка"- ми пропуснах си всичко покрай ушите, дори не обърнах внимание на текста, който вървеше, регистрирах просто, че е тя
Не ме интересува, квото иска да прави, квото иска да говори- всичко си е за нейна сметка, мене ми не дреме 



http://dox.bg/files/dw?a=a8c44f19dd Ако ти хареса и решиш, че искаш да прочетеш и другите ми творения, пиши и ще ти ги пратя на ЛС




радвам се, че се престрашихте най- после да слезете от балкона, че той наистина скоро ще вземе да поддаде
Ди Донева и Тони.
Препоръчани теми