
Добър ден да кажа само




, ако рускините са прави/ а те ползват много източници/ , Борко и Кака са заедно от април 2015 г.





Раджона е сниман в началото на 2015 и го приключват на 4еп. Ако не се лъжа видеото в което се целуваха Борко и Кюса е от декември 2014 а от 2015 живеят заедно за което Кюса в едно интервю беше казала, че е искала разрешението на баща си за да живее с Борко

Раджона е сниман в началото на 2015 и го приключват на 4еп. Ако не се лъжа видеото в което се целуваха Борко и Кюса е от декември 2014 а от 2015 живеят заедно за което Кюса в едно интервю беше казала, че е искала разрешението на баща си за да живее с Борко 
И продължава да виси, при всичките и душевни излияния в медиите относно връзката им.






Жена която си знае и най-вече добре си защитава интереса. 

Препоръчани теми