

, на Йомер Ипликичи май батериите му дадоха на късо, но за сметка на това Дафа е на вълна " Девет седмици и половина"
това е моя начин да избягам от реалността, за последствията за Йомер и Дафа не отговарям
Ако обче след нея се появят Ада и Берк при тебе, хич не ми се мисли що за идилия семейна ще цари в дом Ипликчи





Моята любимка Каро Ипликчи се върнала 


Ама между мене и брат ми разликата е година и девет месеца /аз съм каката
/ и си ни беше много добре
така че по някое време все ще се замисля за попълнения в дома на Ипликчи в Приказката


За следващите ще видим- не помня някой от двамата въобще да е споменавал за някакви предпазни средства, така че ако специално не решат, че искат точно сега да имат бебе /като Ниханче, например


, иначе ще чакам да видим какво ще стане с фемили Ипликчи

Препоръчани теми