Февруари най-вълшебното ни подари - една душичка къщата ни озари!

  • 66 299
  • 754
# 105
Моето бебе беше разположено напречно и лекарката ми препоръча да правя "колянно-лакътна опора"/дупето максимално нагоре/ и задържаш по 2-3 минути по няколко пъти на ден.Бях доста упорита,защото се бях притеснила да не си остане така настрани,понеже беше вече голямо.. и се завъртя Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Аз четох и смятам,че и на мен ми помогна да се завърти вървенето на четири крака Simple Smile
Честито на Nestava,да е жив и здрав бебчо и на нея бързо възстановяване Hug
Виж целия пост
# 107
Здравейте, момичета! Днес в 08.50 ч. Се роди нашата дьщеричка Стефани, 3150, 50 см. Секцио, сьс спинална упойка. Пьрвото ми беше с пьлна упойка и проспах всичко. Сега я видях веднага, синичка беше. 
Виж целия пост
# 108
Olaya честито. Съвсем нормално е бебето да е синьо в началото.  Това е част от адапатията. 
Бързо възстановяване
Виж целия пост
# 109
Честито и от мен Olaya !!! Да сте живи и здрави Simple Smile открихте сезона и на февруарските бебоци Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Честито, Olaya! Бързо възстановяване и да сте здрави и усмихнати с малката Simple Smile
Виж целия пост
# 111
nestava и Olaya Честити бебоци! bouquet
Виж целия пост
# 112
Здравейте момичета,  да се похваля и аз,  вчера се роди и нашето прекрасно момиченце, Heart Eyes раждането беше бързо и напълно естествено,  без никакви упойки.Но всяка секунда болка си струваше Heart
Да питам вече родилите мами,вашите бебенца заспиват ли при кърмене,но и продтлжават да сучат докато спят?
Аз се чудя дали яде или само ме ползва за залъгалка....
Виж целия пост
# 113
Здравейте момичета,  да се похваля и аз,  вчера се роди и нашето прекрасно момиченце, Heart Eyes раждането беше бързо и напълно естествено,  без никакви упойки.Но всяка секунда болка си струваше Heart

Знаех си, тъкмо се чудех кога ще пишеш с добрата новина Simple Smile Много добре, че всичко е минало така лесно и бързо.

Честито, да сте здрави, тя да расте усмихната и много да ви радва!
Виж целия пост
# 114
Nestava i Olaya,  да ви честутя и аз малките чудеса Hug
Да сте здрави и да преминете лесно през първите дни, вече разбрах че вторият е най - тежък Joy
Виж целия пост
# 115
Hamsi, olaya честито.
Аз също не мога да разбера дали успява да суче / коластра/,  но при мен и още не е слязла кърмата....
Виж целия пост
# 116
 Nestava, hamsti, Olaya, честити бебчета, да са ви живи и здрави!!! ❤
Виж целия пост
# 117
Честито мами Olaya и hamsti! Нека бебчетата да са здрави, весели и спокойни! На вас бързо възстановяване и радостта от майчинството да се увеличава с всеки ден😊
Виж целия пост
# 118
Момичета, в коя седмица каква степен на зрялост ви е плацентата? Днес в 37г.с. бях на преглед и се вижда че съм втора/трета и е започнала да калцира Sad.
Виж целия пост
# 119
Честито на вече родилите Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия