Клиника Адела - пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 107 775
  • 738
# 510
Разбирам те. Аз също имам проблем с регулона. От него правя кисти и ни инвитро стигам, ни зет. Пункрирайте, нищо особено не е. Ние есента също щяхме да пунктираме, но някъде на 40-50тия ден регулон се спука и получих брутален кръвоизлив. После док ми удължи приема на последната опаковка и стартирахме. Но при все че не пукаш - пункция и успешен старт.

Виж целия пост
# 511
Благодаря. Почва ме ме хваща шубе.  Тази пункция само на киста със каква упойка е? Часа ми е за 11.30. Не ми казаха да съм гладна или жадна. 
Виж целия пост
# 512
^SunLight^ е била доста изчерпателна по темата, но и аз да се изкажа вече за последно. Защото съм отправяла този призив от много време.
Мили нови момичета, бъдете така добри и уважителни към всички други тук, а и не само, които се опитват да помогнат. Това е място за взаимопомощ. Да взаимо-, а не безплатен "помощен кол център". Тук сме да си  помагаме взаимно. Никой не е длъжен да отговаря и помага. И особено за "елементарни" и неспецифични въпроси, които са коментирани и дъвкани многократно. Особено, когато това се е случило за пореден път на предната или по-предната страница. И то само, защото типично по български, типично егоистично се вълнуваме само от себе си и нямаме време, за да прочетем нещо дори за 5 мин преди да попитаме. Просто така е по-лесно. Защото все ще се намери, с извинение "някой балък", който да отговори. На всички времето ни е ценно, всички работим, някои дори гледат деца. И въпреки това намират начин и се опитват да помогнат, когато имат истинско желание.
Скрит текст:
В темата съм повече от 5г, а във форума още повече. Винаги съм се опитвала да бъда полезна с каквото мога. До съвсем скоро бях активна и ако вече не се включвам толкова често е не заради малкото ми дете, а това, че тук вече има момичета, които за нещастие натрупаха повече опит от мен. Никога не съм си позволявала да губя времето на другите, така, както не бих искала да губят моето. Намирала съм начин и време да изчета всички предишни теми, а и много други. И статии и изследвания и какво ли още не, касаещо моето здраве, а и не само.
И да задам въпрос чак, когато нямам избор и не мога да намеря нужната информация. Водя темата от известно време, както и други теми. Създадох групата и страницата в социалната мрежа. И то малко преди да родя. Не, защото съм длъжна, а, защото исках да съм полезна и да помогна. И ще го правя докато има момичета, за които си струва "загубеното време".
Но не мога да толерирам такъв тип постове и поведение. Защото за мен са неуважение към моя труд. Към това, че не са отделени дори 2 мин да се прочете информацията на заглавна страница, да се погледне дори само конкретната тема. Да не говорим за опита за събиране на повече информация за избрания лекар. Защото, подхождайки дори егоистично, ако не отделим време да проучим конкретен/и специалист/и, за какво говорим. Това касае собственото ни здраве и то репродуктивно...
Да всички сме объркани в началото. Но всички сме зрели жени. Виждаме дадени контакти за връзка, обаждаме се, взимаме си час. Носим си каквото имаме като документация. Не пречи да споделим своите страхове преди страшния първичен преглед. Но това не значи да задаваме за пети пореден път през последните няколко страници от темата какво точно да носим и дали има нужда да правим дадени изследвания. Просто, защото вече е е обсъждано пет пъти през последната седмица или две. Или да се чудим този телефонен номер стационарен ли е, защо не работи сайта и т.н. Редно е дори от уважение към дадения специалист към който сме се насочили, да проверим най-малкото какъв е опита му. Да потърсим в интернет автобиографията му, да проверим къде работи, пък да прочетем и малко писано от неговите пациенти. А не ей така да си запишем час щото ни го препоръчала познатата на колежката на не знам си коя приятелка...
Виж целия пост
# 513
Здравейте момичета!Бих искала да попитам, ако някой има информация за кога записват часове в клиника Адела. Опитвах да се свържа на посочения телефон от чужбина,но не става.Исках да си запиша час,т.к. ще си идвам в отпуска.
Виж целия пост
# 514
Здравейте момичета!Бих искала да попитам, ако някой има информация за кога записват часове в клиника Адела. Опитвах да се свържа на посочения телефон от чужбина,но не става.Исках да си запиша час,т.к. ще си идвам в отпуска.

Аз имам час на 19ти Март, който записах в петък. Предложиха ми и 12ти, но не ми беше удобно. Ако не успяваш, пиши ми на ЛС аз ще ти запиша.
Виж целия пост
# 515
Момичета, само имайте предвид, че часовете се движат със закъснение, ние днес влязохме час след записания ни. Доктора поне се шегуваше, че влизаме усмихнати и не искаме да го убием заради чакането, разбирам го и него, че иска навсякъде да огрее.
Виж целия пост
# 516
Симона, обади се на акушерката, с която комуникираш и я попитай. Аз съм била с упойка винаги, краткотрайна венозна. При теб звучи да няма. Сигурно нещо локално ще ти сложат. Но за това се обади и изкоментирай:)

Момичета, телефонът явно се избира само от Бг. Обаждайте се на главната акушерка Деси, може би тя ще съдейства.

Блингче, прегърни беба от мен!
Виж целия пост
# 517
Рени, честито!
Виж целия пост
# 518
Здравейте, моля тези,  които са правили ин витро на ЕЦ да споделят колко месеца преди процедурата се проследява овулацията? Има ли смисъл преди диагностична хистероскопия да се проследява О?
Виж целия пост
# 519
Да ви попитам нещо - на 22 .02 бях при доц.Русев , пуснахме изследвавия/ тромбофилия, НК и още няколко и уж трябваше да са готови преди седмица , но все още нямам отговор от него. Не ми се иска да го притеснявам , може би още не са готови . Вие след колко време получихте отговор от него ?
 
Виж целия пост
# 520
Здравейте, моля тези,  които са правили ин витро на ЕЦ да споделят колко месеца преди процедурата се проследява овулацията? Има ли смисъл преди диагностична хистероскопия да се проследява О?
Проследяването обикновено е част от диагностиката в самото начало. Когато се почва от нулата, при неизяснен стерилитет или не толкова сериозни показания за ин витро. Като цяло всеки минава през такова в поне 1-2 месеца, тъй като док се иска да се запознае с всеки по-задълбоченоо преди пристъпване към нов опит и дава шанс на природата до последно в случаите, в които може.
Да ви попитам нещо - на 22 .02 бях при доц.Русев , пуснахме изследвавия/ тромбофилия, НК и още няколко и уж трябваше да са готови преди седмица , но все още нямам отговор от него. Не ми се иска да го притеснявам , може би още не са готови . Вие след колко време получихте отговор от него ?  
Изследванията стават бързо, но доцентът е доста натоварен, а и често пропуска да ги изпрати. Така че напомни за себе си с телефонно обаждане или имейл Wink
Сънче, намачках я Kissing Heart
Виж целия пост
# 521
Здравейте, моля тези,  които са правили ин витро на ЕЦ да споделят колко месеца преди процедурата се проследява овулацията? Има ли смисъл преди диагностична хистероскопия да се проследява О?
Проследяването обикновено е част от диагностиката в самото начало. Когато се почва от нулата, при неизяснен стерилитет или не толкова сериозни показания за ин витро. Като цяло всеки минава през такова в поне 1-2 месеца, тъй като док се иска да се запознае с всеки по-задълбоченоо преди пристъпване към нов опит и дава шанс на природата до последно в случаите, в които може.
Да ви попитам нещо - на 22 .02 бях при доц.Русев , пуснахме изследвавия/ тромбофилия, НК и още няколко и уж трябваше да са готови преди седмица , но все още нямам отговор от него. Не ми се иска да го притеснявам , може би още не са готови . Вие след колко време получихте отговор от него ?  
Изследванията стават бързо, но доцентът е доста натоварен, а и често пропуска да ги изпрати. Така че напомни за себе си с телефонно обаждане или имейл Wink
Сънче, намачках я Kissing Heart
Благодаря ти ! Ще му напомня за себе се, че имам час за д-р Калчев и искам да му ги покажа . Много протакахме вече 10 месеца не можа да започна процедурата 😊
Виж целия пост
# 522
Натали, мейл. Винаги сработва;)
Виж целия пост
# 523
Натали, мейл. Винаги сработва;)
Виждам , че в нета има някакъв негов мейл , въпроса е дали  е реалния му ?
Виж целия пост
# 524
 Натали заповядай 😉rgroussev(at)yahoo.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия