Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 114 297
  • 748
# 435
OnDine изпуснах твоите вежди, ама явно перманентна доста е изсветлял, четейки коментарите. Ако не си доволна и от формата по-добре намери добра козметична с достатъчно опит и добри резултати за да коригира това, което не ти харесва.
Виж целия пост
# 436
Пращам ти ги веднага на ЛС, исках и ти да ги видиш. Мерси и на Аlthea за разяснения та на ЛС.
Виж целия пост
# 437
OnDine, мажи ги редовно с вазелин, мазни кремове, фон дьо тен - ще изчезне пигмента по-бързо.
Виж целия пост
# 438
OnDine, и аз изпуснах. При положение, че няма да ходиш на ретуш, не може ли да ти върне маст от парите? Ти показа ли й изобщо какво се е получило?
Виж целия пост
# 439
OnDine, и аз изпуснах. При положение, че няма да ходиш на ретуш, не може ли да ти върне маст от парите? Ти показа ли й изобщо какво се е получило?

Още не съм. Чудя се как да процедирам. Предполагам, че ще ми предложи ретуш, за което аз съм пас, понеже загубих доверие. Но пък без ретуш може да се твърди, че нямаме краен резултат и няма обосновка да ми върне парите, разбирате ли? Не знам как да подходя просто...
Виж целия пост
# 440
Ами не мога да ти кажа категорично, защото не видях резултата, но при мен след първата процедура нещата също не бяха особено добре. След това се наложи да направим два ретуша, за да постигнем прилични, според мен, резултати.
Виж целия пост
# 441
Аз днес видях снимките ти, всъщност формата не е лоша, но са прекалено повдигнати, при предварителното рисуване с молив не се ли видя тази прекалена повдигнатост, та да спрете овреме процеса?И като цяло, вече не конкретно за твоите вежди, но да споделя мнението си-това прекалено излизане от естествената форма на веждите, та чак до челото, никак не ми допада, а и винаги личи, пространството между окото и веждата става огромно и неестествео, та е хубаво да се помисли дали да се заиграва в тая посока...май и трудно се коригира впоследствие.
Виж целия пост
# 442
 Здравейте, момичета! Прочетох старателно всичко, което досега сте писали и съм . ви много благодарна, доста неща ми се изясниха. Аз съм се решила да се подложа на микроблейдинг при Цвети Бита, снимките в инстаграм изглеждат супер обещаващо и на това разчитам, ако някоя от вас е била при нея, моля за мнение Simple Smile)

Моята кожа е много суха , веждите ми са вече на 2 години , да , изсветляха вече , но пигментът  се задържа до ден днешен . Козметичката ми каза , че всяка кожа задържа пигмента различно дълго време , минимум до 6 месеца след ретуша трябва да се задържи . Аз имах много проблемни вежди , бяха ми на различна височина и много рядки . Сега пак ги очертавам с молив , но съвсем леко .
Аз лично съм съгласна с OneDiNe , че козметичката трябва да предупреждава , че заради типа кожа е възможно да не се задържи пигментът , защото човек има право на избор . На мен ми беше предоставен даже документ , в който много подробно беше описано всичко  и който трябваше да подпиша . Смятам , че това е професионално отношение към клиента . Ако ви интересува веждите ми ги прави Tsvety Bita . Много се колебах дали да ѝ се доверя , тя прави естествено изглеждащи вежди , не мога да кажа , че са супер перфектни , но в никакъв случай не са грозни , криви или лошо изглеждащи .

Дааа, много моля за снимки и отзив!

Аз съм с мазна кожа, но на вежите точно колко е мазна не мога да преценя Sad ии Също на едната вежда имам нещо като себорея, понякога ми се бели кожата, надявам се няма да е противопоказно, макар че ми се струва, че има логика да е.
Виж целия пост
# 443
Сузи, съвсем нормално ми изглеждаха, като бяха нарисувани с молив. Бяха по-дебели, с чупка, но не така вдигнати. Аз самата много се изненадах, като ги видях готови.

Мафиоза, съветвам те да разучиш добре нещата.
Виж целия пост
# 444
Здравейте, момичета! Прочетох старателно всичко, което досега сте писали и съм . ви много благодарна, доста неща ми се изясниха. Аз съм се решила да се подложа на микроблейдинг при Цвети Бита, снимките в инстаграм изглеждат супер обещаващо и на това разчитам, ако някоя от вас е била при нея, моля за мнение Simple Smile)

Моята кожа е много суха , веждите ми са вече на 2 години , да , изсветляха вече , но пигментът  се задържа до ден днешен . Козметичката ми каза , че всяка кожа задържа пигмента различно дълго време , минимум до 6 месеца след ретуша трябва да се задържи . Аз имах много проблемни вежди , бяха ми на различна височина и много рядки . Сега пак ги очертавам с молив , но съвсем леко .
Аз лично съм съгласна с OneDiNe , че козметичката трябва да предупреждава , че заради типа кожа е възможно да не се задържи пигментът , защото човек има право на избор . На мен ми беше предоставен даже документ , в който много подробно беше описано всичко  и който трябваше да подпиша . Смятам , че това е професионално отношение към клиента . Ако ви интересува веждите ми ги прави Tsvety Bita . Много се колебах дали да ѝ се доверя , тя прави естествено изглеждащи вежди , не мога да кажа , че са супер перфектни , но в никакъв случай не са грозни , криви или лошо изглеждащи .

Дааа, много моля за снимки и отзив!

Аз съм с мазна кожа, но на вежите точно колко е мазна не мога да преценя Sad ии Също на едната вежда имам нещо като себорея, понякога ми се бели кожата, надявам се няма да е противопоказно, макар че ми се струва, че има логика да е.
Имам познати, които са били при нея и не са доволни. Много бързо изчезва пигмента и формата не е много ок, сливат се чертите.
Аз лично не бих се доверила вече на друг специалист,освен такъв от Phi акодемията и то популярно име.
Засега фаворити са ми - ES Beauty и My Face (май се казваше Ивета момичето, била е някакво миска), има и една жена от Димитровград. След като ми окепазиха лицето, вече ще внимавам много.
Виж целия пост
# 445
Благодаря ви много, ще се поразровя още, добре че писах тук, понеже от инстаграм и фб снимки всичко изглежда супер.. Ще ви държа в течение като реша окончателно и като/ако се подложа Simple Smile
Виж целия пост
# 446
OnDine за да има разлика от нарисуваното с молив и после с пигмента, най-вероятно се е изтрил молива по време на процедурата. Аз понеже по време на самата процедура кървях и козметичката бързаше да мине целия контур на веждите за да не развали формата след това. На козметичката можеш да кажеш, че формата не е тази, която е нарисувала първоначално и че ретуша няма да подобри това, след като ти не си доволна от формата, която е направила, а не от това че пигмента не се е задържал.
Виж целия пост
# 447
Момичета, аз преди месец правих МБ при често споменавана тук козметичка. От първата процедура почти нищо не остана, въпреки че изпълнявах всичко точно по нейни предписания - леко измиване с тампон сутрин и вечер, и мазане с даден от нея крем 3 пъти дневно (изрично подчерта да не е по-често). На 7-я ден отидох да ѝ се оплача, че всичко е паднало с люспичките и тя каза, че не съм единичен случай и че при ретуша ще е различно, защото първия път се правило много по-леко и повърхностно. Вчера ми беше ретушът и засега веждите ми изглеждат доста по-наситени и пигментирани от предния път. Много се надявам сега да се задържат "косъмчетата". Ще ми се да не съм сгрешила в избора си на студио и козметичка, защото дамата първо е много хвалена, любезна и изглеждаща компетентно, второ и студиото (клиника) е доста луксозно и професионално.
Виж целия пост
# 448
При мен нямаше разлика и двата пъти си болеше и работеше еднакво. Стискам палци да ти е ок. На мен и двата пъти отначалотп ми седяха доста тъмни веждите и много ми харесваше така.
Виж целия пост
# 449
Hope, ще ми е полезно ако се включиш скоро пак, ако може и със снимки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия