Къде да отседнем в Трявна? - тема 3

  • 71 634
  • 552
# 540
Здравейте! Може ли предложения за отсядане в Трявна - предпочитам да е къща с двор
Мога да Ви предложа къща за гости "Фантазия". Отсядали сме там много пъти и сме много доволни. Всичко е много добре организирано, ново, поддържано и хазяите са много приятни хора.
Има два апартамента, които са с отделна кухненска част и е осигурена кухненска посуда от всякакъв вид, все едно сте си вкъщи. Има малко, но китно и добре поддържано дворче. На двора има маса с две пейки и там е има оборудван кухненски кът.
Виж целия пост
# 541
За къща препоръчвам Бабината къща-не е в сърцето на града, но пък е супер за семейства с деца. Широк двор, място за игра и релакс.
Виж целия пост
# 542
Мои близки - млада двойка, на която подарих ваучер за почивка, януари месец посетиха хотел Чукара и останаха много доволни от всичко. Качвам няколко снимки.





Виж целия пост
# 543
Ако не хотела, то поне един от двата ресторанта трябва да се посети. В горния винаги успяват да ме изненадат с десерта, а аз десерти много рядко ям.
Виж целия пост
# 544
Чукарът е уникално място, но и цените са уаууу. Сега с еврото...не знам.
Виж целия пост
# 545
За ресторанта, според мен, си отговарят на качеството и нивото на хотела. Последно по Коледа ходих, не бяха завишени. За хотела не ми се е налагало да преглеждам цените, но мисля че и те си отговарят на нивото. Все пак Трявна не е само къщи за гости. Някой може да иска и да се поглези.
Виж целия пост
# 546
За ресторанта, според мен, си отговарят на качеството и нивото на хотела. Последно по Коледа ходих, не бяха завишени. За хотела не ми се е налагало да преглеждам цените, но мисля че и те си отговарят на нивото. Все пак Трявна не е само къщи за гости. Някой може да иска и да се поглези.
За 24 май 360 € / 704,10 BGN-2 нощувки / 2 гости, нощувка и закуска. Като за Трявна са високи цените и то доста.
 Трявна не е кой знае какво място. Да, приятно градче, но не е нещо уауу.
Виж целия пост
# 547
Русалка, цената не е за Трявна, а за нивото на хотела и да, със сигурност си отговоря на качеството. Отделно, че цените за празнични дни винаги и навсякъде са много завишени.
Виж целия пост
# 548
Здравейте, искам да попитам периода август - септември отразява ли се по същия полезен начин на децата както през пролетта примерно. Аз попитах по телефона в санатариума има ли месец - сезон, който е най-подходящ за повливлияване на децата, но от там ми казаха, че няма значение. Моля, вие да споделите опит и впечатления! Водили сме детето само в Сандански през септември, искаше ми се да посетим и Трявна. Предложиха ми за отсядане къща за гости "Ема".
Виж целия пост
# 549
Ние ходим Април и края на Август-началото на Септември.По принцип казват,че е най-хубаво като цъфтят боровете.
Виж целия пост
# 550
Здравейте,
някой с актуални отзиви за Калина Палас?
Виж целия пост
# 551
Здравейте,
някой с актуални отзиви за Калина Палас?
Не е актуална информацията ми, но никога повече няма да го посетя. Ужасно обслужване, не се почиства, храната беше много компромисна.
Виж целия пост
# 552
Здравейте, искам да попитам периода август - септември отразява ли се по същия полезен начин на децата както през пролетта примерно. Аз попитах по телефона в санатариума има ли месец - сезон, който е най-подходящ за повливлияване на децата, но от там ми казаха, че няма значение. Моля, вие да споделите опит и впечатления! Водили сме детето само в Сандански през септември, искаше ми се да посетим и Трявна. Предложиха ми за отсядане къща за гости "Ема".
Ние ходихме за първи път миналата година края на Август, началото на Септември. Дъщеря ми всеки месец беше на антибиотик, да чукна на дърво от тогава не се е разболявала сериозно - за ден два сополи и й минава. Бяхме на процедури в градската болница. Там си поставих въпроса за най-подходящо време, казаха че целогодишно въздуха е лечебен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия