Утре сигурно ще качат превода в You tube и ще можем да го видим!
Голям смях е като го гледаш на турски и разбираш оттук оттам, а пък с превод...
я как си се разбираме сега с него.
. Ама руският ни го набиваха в главите наравно с българския. Или може би аз имах учители - заклети русофили.
я как си се разбираме сега с него.
. Ама руският ни го набиваха в главите наравно с българския. Или може би аз имах учители - заклети русофили.


, пробвай тук, превода е на Дизи мания.


, пробвай тук, превода е на Дизи мания.


, пробвай тук, превода е на Дизи мания.

явно и тя има склонност към източните философии... 
явно и тя има склонност към източните философии... :thinking
, направо се размечтах за едни ЕлБар вар, който си остана написан на един дувар 
Препоръчани теми