♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 94 471
  • 733
# 480
Emi, и аз никога не съм успявала да заредя нещо от този сайт! Защо не мога да разбера! newsm78 

Утре сигурно ще качат превода в You tube и ще можем да го видим!

Голям смях е като го гледаш на турски и разбираш оттук оттам, а пък с превод...  Joy Joy
Виж целия пост
# 481
А ние, по-възрастното поколение сме доволни, че руският език ни беше задължителен вучилище Simple Smile я как си се разбираме сега с него.
Дааа! Книги и филми - без проблем чета и гледам на руски Wink. Ама руският ни го набиваха в главите наравно с българския. Или може би аз имах учители - заклети русофили.
ВЩ - със субтитри ли ще е, или озвучен?
Виж целия пост
# 482
ВЩ по добре със суб, че ще се загуби очарованието от гласовете на Боре и Елка, представям си някой чичо монотонно да мънка като Боръш, а някоя вреслива матрона да докарва чара на Елчин Crazy

Сега не набиваме ли английския на нашите деца, както едно време руския на нас.
Виж целия пост
# 483
А ние, по-възрастното поколение сме доволни, че руският език ни беше задължителен вучилище Simple Smile я как си се разбираме сега с него.
Дааа! Книги и филми - без проблем чета и гледам на руски Wink. Ама руският ни го набиваха в главите наравно с българския. Или може би аз имах учители - заклети русофили.
ВЩ - със субтитри ли ще е, или озвучен?


Преводът на ВЩ сигурно ще бъде и в двата варианта, защото рускините предпочитат дублажа, а винаги

преди това се качват субовете..  Лично аз предпочитам суб.
Виж целия пост
# 484
Еми, много е хубава приказката на въпросната Юлия, но и да ми се иска не мой стана това което си мечтае.
Виж целия пост
# 485
И аз предпочитам субтитрите.
Виж целия пост
# 486
От международния мениджър на Елка.  Rolling Eyes



Еха, рускините качиха във VK превода на шоуто  с Елка! Laughing

https://vk.com/video2488649_456239053
Виж целия пост
# 487
 Hug  Hug  Hug



Голям смях е като го гледаш на турски и разбираш оттук оттам, а пък с превод...  Joy Joy

Алекс  Hug, пробвай тук, превода е на Дизи мания.

https://vk.com/video2488649_456239053?list=f104bb8b748ea90c9f
Виж целия пост
# 488
Hug  Hug  Hug



Голям смях е като го гледаш на турски и разбираш оттук оттам, а пък с превод...  Joy Joy

Алекс  Hug, пробвай тук, превода е на Дизи мания.

https://vk.com/video2488649_456239053?list=f104bb8b748ea90c9f


ДидиHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 489
От международния мениджър на Елка.  Rolling Eyes

Скрит текст:



много дзен ми звучи
Виж целия пост
# 490
Скрит текст:
Hug  Hug  Hug



Голям смях е като го гледаш на турски и разбираш оттук оттам, а пък с превод...  Joy Joy

Алекс  Hug, пробвай тук, превода е на Дизи мания.

https://vk.com/video2488649_456239053?list=f104bb8b748ea90c9f

ДидиHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Извинявай, не видях, че си го сложила  Wink
Виж целия пост
# 491
Както се казва,мечтите нямат цена,така че да си помечтаем малко.
Алекс,много точно описа моите чувства,които изпитвам когато гледам Баръш и Елчин заедно.Колкото и добър актьор да си,няма как толкова добре да изиграеш такива чувства към "партньора си",ако не ги усещаш вътрешно.
Силно се надявам,че това в което вярват феновете на ЕлБар,вече три години ,накрая ще се окаже истина.
Еми,благодаря ти за информацията ,която споделяш с нас -винаги е интересна и интригуваща.
С голямо нетърпение очаквам да гледам ВЩ  с рус.суб.
Виж целия пост
# 492
От международния мениджър на Елка.  Rolling Eyes

Скрит текст:



много дзен ми звучи


Славе, Heart Eyes явно и тя има склонност към източните философии... Thinking

И както е написала , нищо случайно няма! Wink
Виж целия пост
# 493
Скрит текст:
От международния мениджър на Елка.  Rolling Eyes

Скрит текст:



много дзен ми звучи


Славе, Heart Eyes явно и тя има склонност към източните философии... :thinking
:

И както е написала , нищо случайно няма! Wink

Алекс Hug, направо се размечтах за едни ЕлБар вар, който си остана написан на един дувар Whistling

Видеото нещо не ми дава да го гледам Crossing Arms
Виж целия пост
# 494
И аз нямам търпение да излезе ВЩ. А дали наистина има нещо между тях, а не искат да си го признаят по между си,  или пък са адски добри актьори можем само да гадаем. 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия