Банята - 31-ва тема

  • 114 930
  • 837
# 270
р. София, ж.к. „Люлин”, бул. „Царица Йоанна”, бл. 349 (подблоково пространство)
Тел./факс: 02 4168958
GSM:  0892210220
e-mail: gera_centar@abv.bg
Виж целия пост
# 271

Да, комплект са. Ето тези са: http://sima.bg/bg/komplekt-mira/p1034.html , но взехме последните. Даже беше останало само горното шкафче и 2 седмици чакахме да ни донесат и долното с мивката от София, което също беше последно. Иформацията, която имам е, че са ги спрели от производство (по-стар модел са).


Ех, точно този комплект харесах Sad Потърсих го в други магазини в нета и не го намерих, явно наистина го спират
Има почти същия комплект на Fayans:
http://modabania.com/catalog/18931_pvc_mebel_za_bania_marea_55.html
Виж целия пост
# 272

Мерси много, супер е и този, аз предпочитах 55 или 50 см Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Здравейте!
Тъй като от доста време ви чета и много съвети и идеи съм почерпила от темите, сега с радост ще споделя снимки от вече готовата ни баня, на която се радваме от началото на месеца.
https://photos.app.goo.gl/jEhFRvYZwQAp45sG3

Банята е ново строителство, част от пристройка към къщата ни. Това обяснява и нестандартно големия размер, който се получи непринудено, спрямо разположението на носещите колони. Много сме щастливи от резултата, а дизайнът е изцяло моя идея и гордост Heart Eyes Blush
Виж целия пост
# 274
Честита нова баня, ivelle! Със здраве да си я ползвате! Само мога да си мечтая за такъв размер баня Simple Smile Много ми харесва да има колонен шкаф, но при нас не остана място къде да сложим.
Понеже харесвам симетричните неща, веднага ми се наби на очи синята ивица плочки зад тоалетната. Разбирам, че тоалетната е центрирана спрямо шарените плочки, а не спрямо размера на целия куфар, но в този случай бих удължила куфара така, че от двете страни да има по 1 ивица сини плочки.
А закачалката над лирата не ви ли е неудобна за ползване така? Сигурно е с цел къприте да съхнат бързо, но ми се вижда неудобно.
Контактът до мивката е доста близо, не пръска ли вода към него?
Виж целия пост
# 275
Честита нова баня, ivelle! Със здраве да си я ползвате! Само мога да си мечтая за такъв размер баня Simple Smile Много ми харесва да има колонен шкаф, но при нас не остана място къде да сложим.
Понеже харесвам симетричните неща, веднага ми се наби на очи синята ивица плочки зад тоалетната. Разбирам, че тоалетната е центрирана спрямо шарените плочки, а не спрямо размера на целия куфар, но в този случай бих удължила куфара така, че от двете страни да има по 1 ивица сини плочки.
А закачалката над лирата не ви ли е неудобна за ползване така? Сигурно е с цел къприте да съхнат бързо, но ми се вижда неудобно.

Green_Eyed, Благодаря за мнението!

Точно това е единият казус, по който имахме много спорове с мъжа ми и майсторите.
Аз също обичам симетрията, но в случая водеща беше практичността. Аз държах да има достатъчно място от ляво за кошче за боклук и също така държах самата тоалетна да е центрирана според плочките. Мислехме да направим целия изнесен блок в шарените плочки, но така нямаше да има симетрия. В крайна сметка се спряхме на този вариант и не ни дразни окото Simple Smile
По отношение на закачалката - точно това беше целта кърпите да са топли и да съхнат бързо. Сега само обмисляме една малка закачалка (като тези на шкафа), която да монтираме на първата синя плочка до изхода на душа. (за да не минаваме мокри през цялата баня, за да вземем кърпа).

П.П. Извинявам се за лошото качество на снимките, на телефона въобще не изглеждат така Sad
Виж целия пост
# 276
Честита баня, ivelle! Със здраве да си я ползвате! Simple Smile
Виж целия пост
# 277
Банята е огромна! Супер Simple Smile Моята е само 3,6кв., но пак бива.
Някой ако знае коя е тази серия плочки, моля да помогне
Виж целия пост
# 278
И нашта баня е почти готова чакаме си душ кабината.http://prikachi.com/images.php?images/375/9291375C.jpg още една.http://prikachi.com/images.php?images/376/9291376P.jpg
Виж целия пост
# 279
.
Виж целия пост
# 280
ivelle, много е хубава банята! Поздравления и със здраве да я ползвате.


И още една хубава баня! Поздравления и за вас. Радвайте й се.
Виж целия пост
# 281

Много ми харесва, честито! Ще споделиш ли настилките?
Виж целия пост
# 282

Страхотна е  Heart Eyes! Може ли да споделите какъв модел са плочките ?
Виж целия пост
# 283

Много ми харесва, честито! Ще споделиш ли настилките?
Мерси настилките са такива.http://prikachi.com/images.php?images/417/9291417X.jpg
Виж целия пост
# 284

Страхотна е  Heart Eyes! Може ли да споделите какъв модел са плочките ?
Мерси плочките са .http://prikachi.com/images.php?images/418/9291418D.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия