Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-71

  • 86 872
  • 741
# 555



       Ле лееееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
       Това от близо е нещо рекордно!!!! Реагирам тук като тийнеджърка...


       


      Момичета, благодаря за поздравите от вчера.

       А за Перла, може да ме броите и мен. Като я повтарят по нашите ТВ-та винаги си я гледам.

       А този танц съм го гледала и в други техни сериали. Най-ми харесва Кемал  /Бурак Йозчивит/ в Черна любов!
Виж целия пост
# 556
Орси Hug, много ще им отива на СТ, едно такова пътуване , нали? Wink
допадат си в това, че знаят как да прекарват свободното си време интересно Peace
обаче покрай Башак, Къванч започна да пътува повече в чужбина, спомням си през 2014 май newsm78 , като отидоха за първи път в САЩ и Мексико, много ни беше интересно тогава къде са и какво правят Crazy
и снимките бяха едни интересни Joy Joy Joy, ако искате ще ви ги припомня Peace
а в Англия бяха все пак на гости при приятелското им семейство
но посетиха и Уелс за ранообразие Peace

Фенче Heart Eyes, клипчето от ДК Joy Joy
а видя ли това с Айнур??

за мен най готин в зейбека си е Кенан, така обича да го танцува тоя човек!! Simple Smile

мерси за следобедните кафета, добре ще ми дойдат  Laughing





Виж целия пост
# 557
Орси  Hug нали ? Те за това рускините се бъзикат, че полага ресниците си на възглавницата  Laughing А тази снимка отблизо я краднах от американките  Laughing
О, значи и ти обичаш Перличка  thumbsup Този танц на Мехмет мисля не е баш като танца на Кемал , неговия е зейбек , играли са го и Кеньо и Керем. Тук по-скоро имитира орел ли, що ли  newsm78 Инджи също прави различни движения от Нихал ... Не, че много разбирам, ама така ми се струва  Laughing
http://www.videoclip.bg/watch/439283_tanca-zeibek-izpulnqva-byra … hivit-prevod-rysk
Още танци от Перла Heart Eyes


 Joy Joy Joy

Айре  Heart Eyes и Керем добре се справя със зейбека  Peace
Гледах клипа с Айнур  Laughing Този сериал в комедия ли се превърна  newsm78 hahaha
Дано и това лято имаме такива снимки, супер ще е  Peace
Виж целия пост
# 558
Фенче Heart Eyes
Керем съм го забравила newsm78
а в Перла зайбека е опростен вариант, без приклякания и разни по-сложни врътки Joy
а ИН си е психологична драма, ама тия двамата ги вкарват в такива комични моменти и много освежават сюжета!!!

виж още един супер момент Joy Joy

Скрит текст:


.........
на Орси, любимеца Joy Joy



готино!



приятна вечер Hug


Виж целия пост
# 559
 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Орси, здраве, късмет и успех на внучката!!!
 Според мен танца от Перла си е зайбек >>>

 
Скрит текст:
Зейбек е широко разпространен танц в цялата страна, но най-вече в Западен Анадол. Тактът  на Зейбек е 9/8 , но темпото може да бъде различно: много бавно, бавно , бързо или много бързо. Танцът може да се изпълнява от един човек, два души или групово под съпровода на традиционните турски инстументи: два тъпана, две зурни и две баглами. Дублирането позволява да звучат две мелодии едновременно. Зейбек има обща характерна форма за изпълнение на танца, но позиционирането на ръцете и тялото се различават в различните региони. Бавният зейбек (Agir) започва с въведение в свободен стил, където танцьорите се движат свободно, преди да започнат да танцуват в ритъма на мелодията. Много бързият Зейбек е характерен за Бурдур-Фетие и го наричат Теке (Кози) танц. Характерно за него е използването на инструмента тръстика.
Не само Кенан, Бурак, Керем и Шукрю са го танцували в  сериалите,
 но изпълненията им са впечатляващи.
 И Къванч го може, както се вижда, но е по-впечатляващ в тангото.
 Той танцува и като цепи дърва, но сега съм затрила гифчето.
 Събирам си още нещата от Хайде Сине
 и се радвам на представянето и успеха на филма >>>









Виж целия пост
# 560
Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Орси, здраве, късмет и успех на внучката!!!
 Според мен танца от Перла си е зайбек >>>

 
Скрит текст:
Зейбек е широко разпространен танц в цялата страна, но най-вече в Западен Анадол. Тактът  на Зейбек е 9/8 , но темпото може да бъде различно: много бавно, бавно , бързо или много бързо. Танцът може да се изпълнява от един човек, два души или групово под съпровода на традиционните турски инстументи: два тъпана, две зурни и две баглами. Дублирането позволява да звучат две мелодии едновременно. Зейбек има обща характерна форма за изпълнение на танца, но позиционирането на ръцете и тялото се различават в различните региони. Бавният зейбек (Agir) започва с въведение в свободен стил, където танцьорите се движат свободно, преди да започнат да танцуват в ритъма на мелодията. Много бързият Зейбек е характерен за Бурдур-Фетие и го наричат Теке (Кози) танц. Характерно за него е използването на инструмента тръстика.
Не само Кенан, Бурак, Керем и Шукрю са го танцували в  сериалите,
 но изпълненията им са впечатляващи.
 И Къванч го може, както се вижда, но е по-впечатляващ в тангото.
 Той танцува и като цепи дърва, но сега съм затрила гифчето.
 Събирам си още нещата от Хайде Сине
 и се радвам на представянето и успеха на филма >>>










 Peace Joy Joy Joy
ако сега му се наложи да играе зейбек в роля, ще се справи много по-добре! Peace
я какъв е танцувален в ХС!! Laughing
а филма ни наистина е много успешен!!
гледайки и днес табличките в бокс офиса Peace,,,

много готини гифчета.......

Виж целия пост
# 561
Айре  Heart Eyes може, малко по-различен, както е отбелязала и Дива  Hug
Дива  Hug благодаря!  bouquet
И аз съм много доволна от успеха на ХС!  Peace
Изкефих се на Джинджър преди малко  Peace
Цитат
"Kivanc Tatlitug-Unparalled Actor"

So true! He has very subtle gestures, facial expressions, and other nuances that just set him apart from the rest.
Къванч Татлъту -  несравним актьор"

Толкова вярно! Той има много фини жестове, изражения на лицето и други нюанси, които просто го разграничават от останалите.
И е посочила този клип за пример


А ДК се радва на много добър рейтинг в Чили, нищо, че го дават по никое време
https://twitter.com/SoloRatingOk/status/977388770604482560
Лекинка!  Hug
Виж целия пост
# 562
айде пак заминава някъде Whistling Thinking





лека!!
Виж целия пост
# 563
айде пак заминава някъде Whistling Thinking





лека!!


Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet Къде ли заминава  newsm78 Ще се чуе  Peace Лека! Hug

Добро утро!  Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 564
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:



Честито Благовещение!  bouquet Нека сме здрави и само благи вести да получаваме. Hug bouquet Heart Eyes

Страхотни снимки на Къванч, направо е умопомрачителен... повече не знам какво да напиша.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Радвам се и за ХС.  Party



Приятна неделя! Hug bouquet
Виж целия пост
# 565
Здравейте! Hug
Честито Благовещение bouquet
само хубави вести да получавме тук в темичката ни, както и в реала Praynig
здраве на всички ни!! Hug

Фенче Heart Eyes Снеже Heart Eyes Hug  bouquet

едно обедно кафенце...и от мен


клипчета от март 2010 -проект на Галатасарай за помощ на деца в нужда и с увреждания Peace
https://twitter.com/KT_Fans/status/977792316160212992

Башак спря да поства в ИГ си Sad Crossing Arms
тя ни беше осведомителната агенция....



хубава неделя Hug

иии Мави облъчването продължава!!!! Crazy Heart Eyes

Виж целия пост
# 566
Добрите вести днес са рядкост...
Отвсякъде ни атакуват с лоши новини.
Тук побой, там кражба или пакост...
Някой сторил зло, а другите вини.

На този ден забравяме за злото
и носим благи вести на света.
На Божието чудо със веслото
плуваме в река от доброта.

И нека да не чакаме да дойде ден,
когато светът ще помъдрее.
А всеки с любов и вяра зареден,
щастливо и достойно да живее!



Честит празник!


Скрит текст:

Ех, тази трапчинка, бе!

Скрит текст:
В рода ни трапчинките са ни наследство от баща ми, но са на бузата. Само малката ми дъщеря няма.






Виж целия пост
# 567
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet
Ауу, този нашия красавец май е решил да ни довърши  #Crazy Laughing Каква е тая красота, бе ? Както казва Снежка  Hug умопомрачителен е !  Heart Eyes

Снеже  Hug Кате  Hug  bouquet bouquet Честит празник!
Аз пък ви нося Магнум зад кадър  Peace
https://vk.com/feed?z=video316629766_456240062%2Feb74ba5cb1a0ab1 … _-62215399_216752
И един от ХС преведен  Heart Eyes
https://vk.com/feed?z=video226662172_456239721%2F00d05fd51204252 … _-62215399_216743
Виж целия пост
# 568
Кате и на теб! bouquet
хубави снимки, мерси Heart Eyes

Фенче Heart Eyes bouquet
аз взех да свикам с Мави красотата на патрона  Laughing
чакам си рекламата, надявам се да е много готина, идейна и свежа!


Виж целия пост
# 569
Айре, поправих се.  Peace  Все още не са ми ясни всички правила... Thinking
Благодаря за отново прекрасния Киво! Мале, мале, красота след красота!









Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия