Звездни компромати - 353

  • 100 878
  • 743
# 180
Вихри се поредният скандал с песента на България за Евровизия. Жана Бергендорф все пак не можа да устои и да на предаде екипа на Rebirth. Такава си й е природата на жената, какво да се прави.
Жалко! А има талант, въпреки че е непоносима.

Не се отваря - не си поставила линка, а само заглавието Peace
Виж целия пост
# 181
Оправих го!
Виж целия пост
# 182
Тази Евровизия е такава отживелица! Не мога да разбера, как все още съществува.
Виж целия пост
# 183
Джоли и брат ? ThinkingThinking


Джоли и брат и 2 - ужасно много си приличат .
Скрит текст:

Много я харесвам с тази и визия.
Виж целия пост
# 184
Евровизия е всичко друго вече, но не и конкурс за хубава музика. Напоследък все драми, откачалки, джендъри  и незнамкакви още.

Джолито съща Мортиша.
Виж целия пост
# 185
Генерал и половинка  Simple Smile
Скрит текст:

Виж целия пост
# 186
Не го пусна тос човек, ей 😂 Блузата и стои ужасно, ноооооо косата и е ок.
Виж целия пост
# 187
Аха, ясно. Няма ме там, затова питам. Нито един епизод не съм гледала, въобще не ме вълнува планетарната истерия по този филм.
Мен ме вълнува, но е обяснимо предвид актьорите Wink Малко петъчни снимки:
Джон
Скрит текст:
Джайм
Скрит текст:
Хал Дрого
Скрит текст:
Виж целия пост
# 188
Генерал и половинка  Simple Smile
Скрит текст:

Половинката има хубава вратовръзка. Grin
Виж целия пост
# 189
Джон на младини си е попадение, не си прилича много.
Кой Джон?

Люк Хемсуърт е симпатичен в муцката, но е нисък и дребен в сравнение с братоците и затова не е толкова популярен...

На мен пък точно затова ми харесва най-много Flushed

Генерал и половинка  Simple Smile
Скрит текст:

Половинката има хубава вратовръзка. Grin
JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 190
Дессу Радева е станала малко мощна в снагата.
Виж целия пост
# 191
Дессу Радева е станала малко мощна в снагата.

Хейтърка! За Десси Радева или хубаво или нищо! Grin
Виж целия пост
# 192
Дессу Радева е станала малко мощна в снагата.
Тъй ми се види и на мен  ooooh!,явно президентският живот й се услажда...буквално. Радев ми се види отънял, пък ДеситУ компенсира  Laughing. Хубав живот  Whistling
Виж целия пост
# 193

Някой, нещо Императора, гол?

Гол,гол, само със  свалени гащи и изваден атрибут.
Виж целия пост
# 194
На мен Радева ми се видя с големи бомби, а не че е наедряла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия