Звездни компромати - 353

  • 100 878
  • 743
# 195
Генерал и половинка  Simple Smile
Скрит текст:

По-скоро генералша и половинка Simple SmileТази имам чувството,че си го  шамари когато не слуша!:grinning:
Виж целия пост
# 196
На мен ми се види,че едва е закопчала панталона.
Виж целия пост
# 197
На мен ми се види,че едва е закопчала панталона.

И на мен - поналяла се е в ханша, особено корема и бюста...
Виж целия пост
# 198
Ей, гърбави глигани! Генералшата е стройна, без силикон пълни сЮтЮена, без подплънки гони кардашианките, а вие хейтите. Аман! Гледайте си кривите стойки на НикУлета и МаРРРчето и се прехласвайте Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 199
Рейчъл Макадамс е бременна с първото си дете.
Виж целия пост
# 200
Най-после! Simple Smile Все се чудех кога най-накрая ще си има и тя някое детенце.
Виж целия пост
# 201

Някой, нещо Императора, гол?

Гол,гол, само със  свалени гащи и изваден атрибут.
В нас само така. За вас по хавлийчица, петъчно! Whistling Mr. Green

Генерал и Деситу са ми напълно безинтересни.
Виж целия пост
# 202
Тази новина не знам колко е вярна, но скечът е факт...

http://www.bgdnes.bg/Article/6723875

тук може да се изгледа, започва след първата минута
https://www.slavishow.com/%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D0%BF%D1%8A% … 1%87%D0%B5%D1%82/
Виж целия пост
# 203
Мен ме вълнува, но е обяснимо предвид актьорите Wink Малко петъчни снимки:
Джон
Скрит текст:
Джайм
Скрит текст:
Хал Дрого
Скрит текст:

Джон и Дрого Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 204

  Joy Joy

Рубриката на Деси Банова - https://www.youtube.com/watch?v=mVsuYYmdQvk

Виж целия пост
# 205
Деси и генерала ги гледах в репортаж от това събитие, в движение беше добре, елегантна ми се стори (пък аз не я харесвам и съм ѝ голям хейтър), но това стискане на ръчичките на влюбените е мега инфантилно, несериозно направо.

Луиза Григорова си джитка към Плевен... само си викам дано повече млади бг актриси да карат такива автомобилчета Wink
Скрит текст:

На Банова рубриката изглежда далеч по-смислена от тази на Никол.
Виж целия пост
# 206
И на мен "хвани другарчето за ръка" започна да ми писва да го гледам.
По този начин и двамата ми изглеждат несигурни в себе си и търсят опора един в друг.
Виж целия пост
# 207
Петъчни ли сте вече? Аз се включвам както обичайно с Адам
Скрит текст:
Скрит текст:
и с Франко
Скрит текст:
Хеймсуъртите хич не ме вълнуват, особено най-огромното дърво.
Виж целия пост
# 208
Бау!
Деян Донков - НЕ-Петъчно:
http://eva.bg/article/33686-Deyan-Donkov-i-nai-tamnata-chast-ot-noshtta
Виж целия пост
# 209
От Донков най-много на някоя да се спихне петъка Grin . Адски неприятен тип.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия