Лечение с протеолитични системни ензими (6-та тема)

  • 115 206
  • 752
# 600
Аз пак имам въпрос. Съжалявам за невежеството си. Наред с вредните протеини не се ли разграждат и полезните. Т.е. да започнат да се разграждат мускули и съединителна тъкан. Например както е при антибиотиците - вредни и полезни бактерии всичко заминава.
Виж целия пост
# 601
Аз пак имам въпрос. Съжалявам за невежеството си. Наред с вредните протеини не се ли разграждат и полезните. Т.е. да започнат да се разграждат мускули и съединителна тъкан. Например както е при антибиотиците - вредни и полезни бактерии всичко заминава.
Не, и това е интересното, че разгражда само мъртвата тъкан - https://organiclife.bg/serrapeptase-questions-answers.html
Виж целия пост
# 602
Аз точно затова се чудех как ще се справя с бактерии, те са живи. Единствено да им нарушава биофилма, но това в комбинация с антибиотици.
Виж целия пост
# 603
Възможно ли е ензимите да повишат микроалбумина в урината?
Виж целия пост
# 604
Здравейте , от вчера започнах да пия натаспин Н- това е натокиназа и много ме заболя главата. Възможно ли е да е от ензима. Изписаха ми го като превенция след изкаран Ковод.
Виж целия пост
# 605
Възможно ли е ензимите да повишат микроалбумина в урината?
При мен не бяха го повишили. Съвсем скоро изследвах урина. Защо не провериш колко ти е висока кръвната захар?
Здравейте , от вчера започнах да пия натаспин Н- това е натокиназа и много ме заболя главата. Възможно ли е да е от ензима. Изписаха ми го като превенция след изкаран Ковод.
Да не си свалила кръвното и оттам да е главоболието? Според мен не би трябвало да те боли от него при положение, че само един път си го пила. Продължи да пиеш и провери. Не би следвало да ти навреди. Впрочем имаше съфорумка, която сподели по-назад, че е пила натаспин Н. Дано да прочете и да сподели мнение.
Виж целия пост
# 606
Паци, в норма е кръвната захар. Утре съм при нефроложката, ще видим какво ще каже. По принцип отидох за проследяване на кистичка на единия бъбрек.
Искам да видя дали ще се повлияе от ензимите + съм с РА, който се обостри една година след раждане. Бях в ремисия благодарение на ензимите. Това ми е втори курс с тях.
Виж целия пост
# 607
Паци, в норма е кръвната захар. Утре съм при нефроложката, ще видим какво ще каже. По принцип отидох за проследяване на кистичка на единия бъбрек.
Искам да видя дали ще се повлияе от ензимите + съм с РА, който се обостри една година след раждане. Бях в ремисия благодарение на ензимите. Това ми е втори курс с тях.
Микроалбуминурията понякога може да е временно явление, не е задължително да има увреждане на бъбреците. Аз скоро правих както кръвни изследвания, така и урина, а после изследвах и 24-часова урина. Пия ензими от почти 2 месеца, но нямах белтък. Значи ако има такъв, най-вероятно не е от ензимите, а спокойно може да е от РА.
Виж целия пост
# 608
Здравейте. Аз съм новак по темата.  Септември месец ми попадна темата от Пинко и доста се заинтригувах. Потърсих серапептаза в една голяма аптека, но фармацевта ми обясни, че се изтегля от пазара. Намерих да си купя с известно чакане от един сайт. Някой да знае нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 609
Фармацевтът нещо си е импровизирал Grinning аз скоро си купих от фитнесдобавки.бг. Вече не ми се занимава с айхерб, много разправии...
Виж целия пост
# 610
И аз чух нещо такова за серапептазата, но не знам подробности.
Иначе на д-р Бест я има в Медея. Аз поръчвам голямото шишенце 120000SPUs онлайн.
Виж целия пост
# 611
Дали ензимите ще помогнат при вагинални гъбички и бактерии?
Виж целия пост
# 612
Не се ориентирам с търсачката - кафе само със захар не взаимодейства с ензимите, нали?
Виж целия пост
# 613
Дали ензимите ще помогнат при вагинални гъбички и бактерии?
Трябва да се пробва. Може би.
Не се ориентирам с търсачката - кафе само със захар не взаимодейства с ензимите, нали?
Не, щом няма мляко, сметана или краве масло, ако е бронирано.
Виж целия пост
# 614
Благодаря! Светли празници на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия