Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 100 695
  • 825
# 555
Със 7-ца си става доста тъмно. За мен естествена коса 7-ца е светло кестенява. Моята е такава, но много лесно се изсветлява - с 9-ки става ето така:

Скрит текст:

Боядисвала съм се с Лакме колаж. Ползвах 6% оксидант.
Виж целия пост
# 556
Е, не, аз 9 не мога да сложа, това значи да си съсипя косата, иначе няма да ме хване боята. Ще се радвам на 7мичката си и ще си въобразявам, че съм русолява Simple Smile)) а после обратно към тъмна коса.

аз четох в една книга за стилисти, че се препоръчват само малки промени от естествения цвят на човек-- не повече от два тона нагоре и надолу , за да не стои изкуствено. Гледам да се придържам към това. И изобщо фризьори не се навиват да ме изрусяват силно, което ми говори, че не е съвсем за мен. или ги мързи GrinningVery Happy.

Лейди, супер ,това е много много русо, но аз не бих искала за себе си такова русо. Аз харесвам тъмно русите коси, които намирам за аристократични.  както казах, зависи и от естествените цветове на човека. ти си изначално 7, т.е. по-светла от мен.

това исках:


Виж целия пост
# 557
Припомнете ми моля ви, какво означаваше втора цифра  7...... Например 8.7 Simple Smile
Зависи от марката. При Вела/Лонда 7 е кафяв/бежов отенък. При Лореал и Алфапарф 7 е матов/зелен отенък.

аз четох в една книга за стилисти, че се препоръчват само малки промени от естествения цвят на човек-- не повече от два тона нагоре и надолу , за да не стои изкуствено. Гледам да се придържам към това. И изобщо фризьори не се навиват да ме изрусяват силно, което ми говори, че не е съвсем за мен. или ги мързи GrinningVery Happy.
Не ги мързи, просто са некадърни. Изрусяването е най-трудната процедура във фризьорство. Съответно най-скъпо платената. Кой ще бяга от много пари... ежемесечно...
Виж целия пост
# 558
И аз вече не го искам това русо...
Показаното от теб е супер - почти като естественият ми цвят, но с боя не успявам да го направя, а имам бели коси ...
Виж целия пост
# 559
лейди Брин, ами това за мен е много аристократичен и засукан цвят, сигурна съм, че е много красив естественият ти цвят. Виждала съм го у една българка и при полякини естествено. Как да се постигне с боя и аз нямам идея. по принцип, природата често прави много по-красиво русо от боята. Освен да пиеш 30 зелени смудита на ден (една съфорумка беше писала, че й помогнало да си върне цвета на косата частично)Simple Smile))
Виж целия пост
# 560
Скрит текст:
Припомнете ми моля ви, какво означаваше втора цифра  7...... Например 8.7 Simple Smile
Зависи от марката. При Вела/Лонда 7 е кафяв/бежов отенък. При Лореал и Алфапарф 7 е матов/зелен отенък.

аз четох в една книга за стилисти, че се препоръчват само малки промени от естествения цвят на човек-- не повече от два тона нагоре и надолу , за да не стои изкуствено. Гледам да се придържам към това. И изобщо фризьори не се навиват да ме изрусяват силно, което ми говори, че не е съвсем за мен. или ги мързи GrinningVery Happy.
Не ги мързи, просто са некадърни. Изрусяването е най-трудната процедура във фризьорство. Съответно най-скъпо платената. Кой ще бяга от много пари... ежемесечно...
Марката на боята е никому неизвестна.... някаква нова боя в ДМ .... Reelle...  8.7 ми хареса на картинката . Води се Sahara Hellblond
Виж целия пост
# 561
Знам я. Тя е собствена марка на ДМ. Подозирам, че е сносна. Тя ползва номерацията на Вела, така че 8.7 е бежово русо. Hands V
Виж целия пост
# 562
Благодаря Wink
Виж целия пост
# 563
Момичета, боядисвам се с Palette Color Cream, Cl12 :

Скрит текст:
Горе-долу  на 40 дни си мажа корените и на 3-4 месеца си мажа дължините. Миналата седмица си боядисах корените, но сякаш много ми жълтее дължината. Иска ми се да я направя със сив отенък, нещо подобно:



В момента е така:

Скрит текст:

http://www.rosaimpex.com/content/тонери-за-коса-vips-prestige

С такъв тонер, №4 или №10, дали ще стане?

И като боя ли се маже, тоест с четка и кичур по кичур? Или може да го размажа като маска?
Нарочно съм се насочила към тонер, защото ако не ми хареса ще падне по-лесно..

Виж целия пост
# 564
Момичета, боядисвам се с Palette Color Cream, Cl12 :

Скрит текст:
Горе-долу  на 40 дни си мажа корените и на 3-4 месеца си мажа дължините. Миналата седмица си боядисах корените, но сякаш много ми жълтее дължината. Иска ми се да я направя със сив отенък, нещо подобно:



В момента е така:

Скрит текст:

http://www.rosaimpex.com/content/тонери-за-коса-vips-prestige

С такъв тонер, №4 или №10, дали ще стане?

И като боя ли се маже, тоест с четка и кичур по кичур? Или може да го размажа като маска?
Нарочно съм се насочила към тонер, защото ако не ми хареса ще падне по-лесно..


скоро споделих, че съм доволна от тонера на  lakme , цвят silver .... нанася се като боя , но трябва да се действа много бързо
Виж целия пост
# 565
Като гледам от този тонер на Лакме, ще ми трябват поне 3-4 опаковки, което ми е твърде нерентабилно..
Благодаря все пак!
Виж целия пост
# 566
Той се смесва едно към две и се действа бързо на мокра коса, така че едва ли...
Виж целия пост
# 567
Като гледам от този тонер на Лакме, ще ми трябват поне 3-4 опаковки, което ми е твърде нерентабилно..
Благодаря все пак!
моята коса си е дългичка и даже ми остана ... и след като а измих и изсуших мазах отделни кичурчета Smile за да станат по-сиви а и да не хвърля тонера Sweat Smile
Виж целия пост
# 568
Скрит текст:
Като гледам от този тонер на Лакме, ще ми трябват поне 3-4 опаковки, което ми е твърде нерентабилно..
Благодаря все пак!
моята коса си е дългичка и даже ми остана ... и след като а измих и изсуших мазах отделни кичурчета Smile за да станат по-сиви а и да не хвърля тонера Sweat Smile
А смесвате ли с оксидант?
Виж целия пост
# 569
lana, Leganza - тониращи балсами са по-силни и по-хубави, според мен:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия