♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 704
  • 740
# 330

 Hug Hug Hug

ВРЕМЕ ЗА ЩАСТИЕ - засега на турски - довечера късно ще има субки

   https://ok.ru/video/709802658351       

 Еми, огромни благодарности  bouquet
Виж целия пост
# 331
Най после се появи така дългоочаквания филм Време за щастие, от това което погледнах не съм очарована, леко, весело и... нищо друго. В играта на Елчин видях повече от Дефне, колкото нещо ново от Ада, същото е при Баръш.

Ще си изчакам търпеливо превода, тогава може и да ми се изяснят нещата повече, че с турския съм както чичо гугъл с китайския.

Еми, благодаря за линка!
Виж целия пост
# 332
Най после се появи така дългоочаквания филм Време за щастие, от това което погледнах не съм очарована, леко, весело и... нищо друго. В играта на Елчин видях повече от Дефне, колкото нещо ново от Ада, същото е при Баръш.

Ще си изчакам търпеливо превода, тогава може и да ми се изяснят нещата повече, че с турския съм както чичо гугъл с китайския.

Еми, благодаря за линка!

Джанъм, не пази напразно надежда  Whistling Филма наистина не е нещо кой знае какво - върви леко, неангажирано и почти без никаква динамика  Rolling Eyes Вярно, има доста смешни моменти, но  Naughty не е това, което очаквах  Crossing Arms Сякаш бе началото на приказка, но само това - едно начало  ooooh! Сценария им малко все едно аз съм го писала- има си доста недомислици, никаква градация на действие... Ако не бяха Баръш и Елчин и химията между тях, филма надали щеше да постигне и малкото успех, който има  Whistling Whistling Искрено се надявам да има поне втора част, за да предаде смисъл на всичко дотук  Peace

Мерт ми е коренно различен от Йомер, но и ролята е такава  Peace Елчин бе "прецаканата" в случая, тъй като Ада и Дефне имат повече прилики, отколкото разлики и колкото и да се опитва горката, няма как да се различава особено от предишния си образ  Tired

Като цяло се оказа, че оттук оттам аз наистина съм била изгледала целия филм, просто с разбъркани тук там сцени  Mr. Green Пак си ми беше интересно де, и с руски и с български субтитри пак ще го изгледам, просто защото нашите са толкова сладки заедно  Crazy но пак отбелязвам, че ако не бяха те, надали щях да погледна филма отново  Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 333
Джанъм, с една дума ако не беше филм с Елчин и Баръш не бих го и погледнала, но това си е мое мнение, не че съм очаквала връх на актьорско присъствие, сценарий или режисура.. И защо ли ми се струва, че Боре се справи по добре с това предизвикателство Мерт.
Виж целия пост
# 334
Баръш се справи по- добре, защото образа е коренно различен  Peace При Елка не бе така  ooooh!

И една прекрасна, според мен, новина  Whistling

Я сниму фильм про Кориша❤

Онур Буйюктопчу сообщил радостную новость: "Для меня, "Любовь напрокат" и Кориш - переломный момент. Я хочу снять фильм про Кориша. Я очень соскучился играть его персонажа."


Виж целия пост
# 335
Мале проект " Света в краката на Корай Саргън" Crazy

Темпи, интересно само ние ли сме гледали филма newsm78 Май Пепчо щеше да го гледа, мнение Thinking
Виж целия пост
# 336
2 часа и в центъра на действието - Кориш  Crazy Crazy Филм мечта  Mr. Green

Не знам - любопитно ми е и на мен мнението на другите  Thinking
Виж целия пост
# 337
Еми много ти благодаря за филма,перфектна си,както винаги.Аз харесах много филма и получих това което очаквах,да видя Баръш и Елчин отново заедно в различна обстановка и амплоа.Мерт беше по ярък като образ от Ада ,но Елчин се справи добре според мен,и двамата бяха много сладки ,личи си че играят с лекота  когато са двамата.
Виж целия пост
# 338
 Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Мале проект " Света в краката на Корай Саргън" Crazy

Темпи, интересно само ние ли сме гледали филма newsm78 Май Пепчо щеше да го гледа, мнение Thinking

Два часа с " Аз съм Корай Саргън".... Tired Направо като "Апокалипсис сега"  Joy  Joy  Joy

Славе  Hug, аз Мерич хич не я долюбвам, но ако я сравня в Буура..... newsm78 Ами сравнението не е в полза на Буура, или който е там сценариста  Mr. Green
За мен участието на Дженгиз спасява филма да не си остане само с едната гола химия  ooooh! Но може с превода нещата да ми звучат по друг начин, та ще почакам засега.
Иначе да- удоволствие е да гледам Баръш и Елчин отново заедно, само за това си струва да изгледам филма още веднъж  Laughing Дали пък само още веднъж  newsm78  Joy  Joy  Joy

Виж целия пост
# 339
Аз не съм гледала филма. Мисля да го гледам като излезе с бг субтитри направо. Елчин както в сериала така и във филма, както казвате вие е една и съща, но според мен тя си е така и в живота. Затова си играе така добре ролята.
Ще ми бъде интересно да гледам Баръш щом ролята му е различна. Макар че и в тази си роля (в ЛН)  ми харесва много!
За Корай пък какво да кажа, само като се сетя за него и ми става смешно. Голям образ е.
Виж целия пост
# 340
Привет, най-после се появи дългоочаквания филм. Като чета какво сте написали ще се пробвам когато има поне руски субтитри. bouquet
Виж целия пост
# 341
Мале проект " Света в краката на Корай Саргън" Crazy

Темпи, интересно само ние ли сме гледали филма newsm78 Май Пепчо щеше да го гледа, мнение Thinking
Гледах, без да разбирам, разбира се Simple Smile
Елка си е ..почти Дефне_труден живот, борила се сама.  Борко е ок според мен,   бохем, свежарка е тук. Не толкова праволинеен. Им а  явно интересен диалог, ще гледам и с превод, но -определено  не усещам толкова химия, колкото в КА, нито разтапящите жестове на Йомер.  Дано да има 2, където да ги извадят повече от Й и Д
Виж целия пост
# 342
 Излъгах - една изненада имаше за мен  Mr. Green Неджип Мемили в образа на фризьор  hahaha hahaha Умрях от смях  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 343
Най после се появи така дългоочаквания филм Време за щастие, от това което погледнах не съм очарована, леко, весело и... нищо друго. В играта на Елчин видях повече от Дефне, колкото нещо ново от Ада, същото е при Баръш.

Ще си изчакам търпеливо превода, тогава може и да ми се изяснят нещата повече, че с турския съм както чичо гугъл с китайския.

Еми, благодаря за линка!

Джанъм, не пази напразно надежда  Whistling Филма наистина не е нещо кой знае какво - върви леко, неангажирано и почти без никаква динамика  Rolling Eyes Вярно, има доста смешни моменти, но  Naughty не е това, което очаквах  Crossing Arms Сякаш бе началото на приказка, но само това - едно начало  ooooh! Сценария им малко все едно аз съм го писала- има си доста недомислици, никаква градация на действие... Ако не бяха Баръш и Елчин и химията между тях, филма надали щеше да постигне и малкото успех, който има  Whistling Whistling Искрено се надявам да има поне втора част, за да предаде смисъл на всичко дотук  Peace

Мерт ми е коренно различен от Йомер, но и ролята е такава  Peace Елчин бе "прецаканата" в случая, тъй като Ада и Дефне имат повече прилики, отколкото разлики и колкото и да се опитва горката, няма как да се различава особено от предишния си образ  Tired

Като цяло се оказа, че оттук оттам аз наистина съм била изгледала целия филм, просто с разбъркани тук там сцени  Mr. Green Пак си ми беше интересно де, и с руски и с български субтитри пак ще го изгледам, просто защото нашите са толкова сладки заедно  Crazy но пак отбелязвам, че ако не бяха те, надали щях да погледна филма отново  Whistling ooooh!
Славе, Темпиджим абсолютно съм на вашите мнения. Добре, че беше Дженгис , та да има малко смях. Ада - ами с нея и без нея все тая. Повече време беше отредено на Мерт. Елка в случая ми е леко прецакана за сметка на Борко. Сценария - ами нищо съществено. Все пак ще си изчакам бг превода, дано да ми е грешно първото впечатление. Освен химията между Елка и Боре, друго нямаше какво да ме впечатли.
Виж целия пост
# 344
Изгледах филма ,доволно.Сладникъво и леко филмче,добре се спрафиха и двамата.Нито виждам Дафне,нито Йомер,явно не съм толкова под въздействието на КА.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия