

Малките деца би трябвало отдавна да са заспали, е защо на Боре профила и нагоре и надолу е така силно изразен
... или това го е докарал от професионализъм


... или това го е докарал от професионализъм


... или това го е докарал от професионализъм

Професионалист, наистина 
, свързано с втори епизод на Безжизнени, защото ние вече изгледахме първи
, а и не разбрах Гюлизар с участието на Елчин вече има ли го с превод на румънски да го гледам 
Изгледах сцената три пъти, до момента, в който Баръш не я превъртя и не легна до нея, между тях имаше кажи речи метър разстояние
Сякаш ако го приближеше, щеше да се опари... да не кажа друга дума

Другото е обобщено инфо за вампирите
Сякаш ако го приближеше, щеше да се опари... да не кажа друга дума

Сякаш ако го приближеше, щеше да се опари... да не кажа друга дума



Малко тип хем искам, хем несмея е тяхната история, ама айде
Както каза и Йомер веднъж, този филм вече сме го гледали

Особено за лекото потръпване, докато ноктите на Елка минават по гърба му


Утре на спокойствие със субтитри
Препоръчани теми