Еми, огромни благодарности

Филма наистина не е нещо кой знае какво - върви леко, неангажирано и почти без никаква динамика
не е това, което очаквах
Сякаш бе началото на приказка, но само това - едно начало
Сценария им малко все едно аз съм го писала- има си доста недомислици, никаква градация на действие... Ако не бяха Баръш и Елчин и химията между тях, филма надали щеше да постигне и малкото успех, който има
Искрено се надявам да има поне втора част, за да предаде смисъл на всичко дотук 
Елчин бе "прецаканата" в случая, тъй като Ада и Дефне имат повече прилики, отколкото разлики и колкото и да се опитва горката, няма как да се различава особено от предишния си образ 
но пак отбелязвам, че ако не бяха те, надали щях да погледна филма отново
При Елка не бе така 


Май Пепчо щеше да го гледа, мнение
Филм мечта


Май Пепчо щеше да го гледа, мнение 
Направо като "Апокалипсис сега"

, аз Мерич хич не я долюбвам, но ако я сравня в Буура.....
Ами сравнението не е в полза на Буура, или който е там сценариста
Но може с превода нещата да ми звучат по друг начин, та ще почакам засега.


Май Пепчо щеше да го гледа, мнение 
Умрях от смях
Филма наистина не е нещо кой знае какво - върви леко, неангажирано и почти без никаква динамика
не е това, което очаквах
Сякаш бе началото на приказка, но само това - едно начало
Сценария им малко все едно аз съм го писала- има си доста недомислици, никаква градация на действие... Ако не бяха Баръш и Елчин и химията между тях, филма надали щеше да постигне и малкото успех, който има
Искрено се надявам да има поне втора част, за да предаде смисъл на всичко дотук 
Елчин бе "прецаканата" в случая, тъй като Ада и Дефне имат повече прилики, отколкото разлики и колкото и да се опитва горката, няма как да се различава особено от предишния си образ 
но пак отбелязвам, че ако не бяха те, надали щях да погледна филма отново

Препоръчани теми