
Ada Mert & Defne Ömer || Yansımalar
https://twitter.com/twitter/statuses/974340939337609216


В днешно време катастрофите са по- скоро ежедневие, отколкото изключения, колкото и жалко да е
определено твоя прочит на сценарий за продължение ще ни хареса много!
определено твоя прочит на сценарий за продължение ще ни хареса много!

Хептен ще ги окаръщисам нещата


Свалячът Мерт / Боре. 
А можеха толкова много да ни покажат
А можеха толкова много да ни покажат

И ако поне сигурно знаехме кой е сценариста, можехме спокойно да му трием сол на главата.. ама къде ти, всичко си е такава конспирация, че и КГБ не могат ги разкодира
Май само старите момичета като мен ще разберат какво беше


Препоръчани теми