♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 704
  • 740
# 465
Джанъм, както винаги се появяваш, отнасяш ни с пет думи и изчезваш  Crazy Crazy

Лека  Hug Hug
Виж целия пост
# 466


За тази сцена рускините чакат подводни снимки от арабските водолази!😂😂😂
Виж целия пост
# 467
Чета си аз глава 156 на Приказката /Темпи, кога успя и с приказката, и с почерпките/ и в един момент си давам сметка, че не мога да се сетя сега Дефне бременна ли е пак или не. Че то във всичките писания, които изчетох за около месец - и на Темпи, и на рускините, че и на други места, ми тя милата все бременна ходи...Blush Това е то, света трябва да  спасява. Hands Clap А пък и за Елчин загрижена. Ха, дано да и попрехвърли малко от тежестите на любовта!
 People Couple With Heart Flowers Apple People Family
Виж целия пост
# 468
Познато състояние  Joy Joy Joy Joy Знаеш ли аз колко пъти се връщам назад, за да проверявам  Mr. Green Mr. Green Еле пък сега, когато пиша и Приказката, и новата история, чета и проверявам "Ново начало", защото видях че има доста грешки /явно не ми е останало време, когато съм почнала Приказката, да си го оправя  newsm78/, а следя и рускините  Crazy Crazy Случва се понякога и аз да забия и да се чудя къде Дефне беше бременна, на коя дата кой къде се беше женил.... че някъде бяха и две сватби на Дефмер... в коя творба са си припомняли подаръците ѝ от Йомер, къде са се сетили за най- първата си среща и къде не... аджеба, тука сега Исо с коя беше.. гледам в началото ли бе, в Втори шанс ли, на три пъти Исо е с Мелек и на два с Айшегюл, та накрая се оказа, че и аз не знам какво съм писала  Whistling Whistling Особено когато има промеждутъци между отделните глави, хептен губя връзка  Mr. Green Mr. Green А Приказката е започната май месец миналата година, смятай  Shocked  156 глави, 440 стр., около 218 хил. думи  Whistling Whistling Буквално трябва да си припомням какво е било началото и какво съм мислела, за да знам сега какво да напиша  Tired Tired
Виж целия пост
# 469
Ами и аз това ще направя - ще се върна малко назад. И макар, че разбирам колко време и труд отделяш, и че не е лесно, все пак не се отказвай. Освен, че ни доставяш радост сега, в един момент може да се окажеш на друго ниво. Отсега се записвам за автограф. Nature Sunrise Hands V
Виж целия пост
# 470
Питай, ако те интересува нещо- тук или на лични  Peace Най- малкото, аз съм го писала и помня какви думи може да съм използвала, това улеснява търсенето  Mr. Green Mr. Green

За протокола: Дефне все още не е отново бременна в Приказката   Whistling Whistling
Виж целия пост
# 471
Благодаря, Темпи! Аз попрочетох и малко назад. Хубаво, че засега не е бременна, ама с тая любвеобилност... Знаем какво я чака. Хайде хаирлия да е!  stork-girl
 Като казах любвеобилност, та се сетих. Във филма, там където Ада обяснява на студентите, че Зевс бил "чапкън" - Мелек го беше превела като любвеобилност, рускините нещо друго, и чак в последния превод си го казаха, че е "женкар". Макар, че тука при нас  в бг-то "чапкън" не съм сигурна какво означава в момента, но е нещо лошо.  Виж как се размива значението, пък женкар, не е чак такава обида. То си е за хвалба по-скоро.  newsm44
Има и други думи с турски произход, които са с променено значение у нас. Чувала съм от баба ми доста думи без да знам истинския смисъл.  Утре ще пиша пак, че стана късно, лека нощ  wavey
Виж целия пост
# 472
Джанъм, изчакай Дафа малко въздух да си поеме от близнаците Mr. Green, то вярно че с Йомер са страстни, но децата не са проява на тази страст,нека да се гонят още из страниците свободни Crazy
Виж целия пост
# 473
Добро утро  Hug Heart Eyes

Роси- точно такива разминавания имах предвид онзи ден, когато стана проблемът  ooooh! Женкаря Зевс, нещастният Мерт още в самото начало, такива дребни неща, но все пак  Whistling Whistling

Джанъм, споко  Hug Поне още пет шест глави ще има спокойствие, за после не гарантирам  Rolling Eyes Twisted Evil Пък и не помня, дори бременната с близнаци Дефне, да бе спряла с "гоненето" с Йомер из спалнята и не само Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 474
Добро утро  Hug Hug Hug



"В живота на всеки се появява такъв човек, след който се променяш завинаги. И изобщо не е важно дали времето, прекарано с него, е било безгранично щастие или безумна болка.

Ти просто разбираш, че никога повече няма да си отново такъв, какъвто си бил, преди да се срещнете!"



Славе  Hug
Любима и много истинска реплика от любим филм  smile3521

Темпиджим  Hug Heart Eyes пусни ми цялата приказка към момента, Лютфен  Praynig
Виж целия пост
# 475

Темпиджим  Hug Heart Eyes пусни ми цялата приказка към момента, Лютфен  Praynig

Джанъм  Hug Hug

НАШАТА ПРИКАЗКА

И само да предупредя навреме, че ще има мрънкащи  Mr. Green Mr. Green Подгответе се, да няма после сърдити  hahaha Довечера сте на годеж  Twisted Evil сега отивам да видя точно как   Whistling Whistling
Виж целия пост
# 476
С две думи - сериала на Салих "Истанбулска невеста" е закупен в България  Peace Кога и дали въобще обаче ще го видим, не се знае  Whistling

Виж целия пост
# 477
Нали няма да се сгодяват близнаците😝
Или Дафа ще се почерпи порядъчно от мъка, че Исо  се жени и ще спретне един скандал на Йомер, че и изневерява с Дериа и тя затова постоянно му носи документи у тях...или че се заглежда по братовчедката на Мелис, която прилича на една медийна персона която е на изток в момента
Виж целия пост
# 478
Нали няма да се сгодяват близнаците😝
Или Дафа ще се почерпи порядъчно от мъка, че Исо  се жени и ще спретне един скандал на Йомер, че и изневерява с Дериа и тя затова постоянно му носи документи у тях...или че се заглежда по братовчедката на Мелис, която прилича на една медийна персона която е на изток в момента

Юхх това само ти можеш да го измислиш  #Crazy #Crazy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 479
Аха😇
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия