
Лека

Това е то, света трябва да спасява.
А пък и за Елчин загрижена. Ха, дано да и попрехвърли малко от тежестите на любовта!
Знаеш ли аз колко пъти се връщам назад, за да проверявам
/, а следя и рускините
Случва се понякога и аз да забия и да се чудя къде Дефне беше бременна, на коя дата кой къде се беше женил.... че някъде бяха и две сватби на Дефмер... в коя творба са си припомняли подаръците ѝ от Йомер, къде са се сетили за най- първата си среща и къде не... аджеба, тука сега Исо с коя беше.. гледам в началото ли бе, в Втори шанс ли, на три пъти Исо е с Мелек и на два с Айшегюл, та накрая се оказа, че и аз не знам какво съм писала
Особено когато има промеждутъци между отделните глави, хептен губя връзка
Буквално трябва да си припомням какво е било началото и какво съм мислела, за да знам сега какво да напиша
Най- малкото, аз съм го писала и помня какви думи може да съм използвала, това улеснява търсенето



Женкаря Зевс, нещастният Мерт още в самото начало, такива дребни неща, но все пак

Поне още пет шест глави ще има спокойствие, за после не гарантирам



пусни ми цялата приказка към момента, Лютфен
пусни ми цялата приказка към момента, Лютфен 

Довечера сте на годеж
Кога и дали въобще обаче ще го видим, не се знае 
Препоръчани теми