какви си ги забъркала, годеж без да са уведомени бъдещата годеница и баща и!
Да не се случва на никого такъв стрес!
какви си ги забъркала, годеж без да са уведомени бъдещата годеница и баща и!


. Благодаря на екипа за превода, за такива лаици като мен, трудът ви е безценен 

, защо така шашкаш хората, чак ми дожаля за Исо
. кафе със сол, знам че се пие за изтрезняване, а не да си искаш булка
, иначе последните три глави порени ми харесаха, леки и приятни за четене, но защо ли ми се струва, че нещо като екшън се задава... 


Тренира госпожата.. Да влезе във форма и да се завърне ударно..Борко да не го е срам от нея, да й предложи брак най-накрая.. 
, Ади по добре я скрий, че да не получи някой сърцетуп
...
С брада, нарисувана с боя за обувки

С брада, нарисувана с боя за обувки


ама аз докато се мотам да прочета и преведа ти сложи целия текст...ами ако се намокри и брадата му отива направо в обувките



, ама за съжаление го пропуснах 
. За който не го е гледал, а смята да го направи кърпичките са задължителни! Верно драма е, но сценария е много смислен, каращ всеки да се замисли какви са приоритетите в живота му.
. Друго си да е го гледам с бг буквички. Ще сложа мнението си в спойлер, че направо постлах килима 


, ама за съжаление го пропуснах 
. За който не го е гледал, а смята да го направи кърпичките са задължителни! Верно драма е, но сценария е много смислен, каращ всеки да се замисли какви са приоритетите в живота му.
. Друго си да е го гледам с бг буквички. Ще сложа мнението си в спойлер, че направо постлах килима 

Препоръчани теми