♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 702
  • 740
# 255
И последно Боре зад коя колона се е криел, че не разбрах newsm78

Славе  Hug, зад фикуса бил  Joy  Joy  Joy




Таман търсех точно от кога е снимката  Mr. Green Mr. Green

Темпи  Hug, има клип, качен е на 08.02.2017, но може да е правен и по-рано.
Виж целия пост
# 256
Да ти кажа честно усъмних се в онази сянка дето се подава от дървото в близост до прозореца, но си забравих очилата и сега съм недоскив Sunglasses и не мога да разбера... Confused

Диди, Wink
Виж целия пост
# 257
Момчето от нас не може спокойно да наблюдава аслан партнерката  Mr. Green Mr. Green Все някой от някъде го дебне  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 258
Момчето от нас не може спокойно да наблюдава аслан партнерката  Mr. Green Mr. Green Все някой от някъде го дебне  Joy Joy Joy Joy

Сори, но това не е наш проблем, а техен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 260
Онур да не е заслабнал нещо или е от ъгъла на снимката Thinking
Виж целия пост
# 261
Онур да не е заслабнал нещо или е от ъгъла на снимката Thinking

Май е от ъгъла- той не е от тези, дето ще тръгне да сваля килограми  hahaha hahaha


 Whistling Whistling Whistling Whistling


Я так странно к тебе привязана,
Нет, не телом... Душой.
Бродят мысли во мне неотвязные.
Дай поверить мне в то, что ты мой.
Как привыкла к тебе, не заметила,
Очень тихо вошёл в мою жизнь.
Об одном лишь молю, каждый день тебя:
Ты, пожалуйста, в ней задержись.
Дай поверить мне в то, что нужна тебе,
И в слова, что ты мне говоришь.
Я люблю их...Но больше мне нравится,
То, о чём ты так жарко молчишь.
Я так странно с тобою связана,
Ты умеешь красиво молчать.
Я душою к тебе привязана,
Но, не в силах об этом кричать...


Виж целия пост
# 262
Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

Grinning

Борето се появи. Там е бил душата..



 smile3521  аха, там е бил........ама през февруари 2017   Joy  Joy  Joy 

Леле Joy Joy Joy Извинявам се за грешното инфо.
Виж целия пост
# 263
Ади, не е проблем, я как разкудкудяка кокошарника Crazy

Алекс и Еми пак се загубиха нещо smile3506
Виж целия пост
# 264
Чак руското разузнаване объркаха с тия "нови" снимки на Борко  Mr. Green Mr. Green Ужас  Joy Joy Joy

Аз изчезвам, лека ви нощ  Hug Hug
Виж целия пост
# 265

Леле Joy Joy Joy Извинявам се за грешното инфо.

А, Ади, що да е грешно  Wink Там си е бил момъка, само че по друго време  Mr. Green Пък на нас нали все ни се ще да ги видим заедно  ooooh!

Виж целия пост
# 266


Лека и от мен.

Темпи, стиха е много хубав.

нещо интересно и различно, друг поглед към йогата

Виж целия пост
# 267


Лека и от мен.

Темпи, стиха е много хубав.

нещо интересно и различно, друг поглед към йогата


Добро утро  Hug Heart Eyes

Джанъм, ей това е идеалното събуждане за днес  Crazy

Честит празник, дами!  Hug

Виж целия пост
# 268
Честит празник мили момичета! Бъдете специални и много обичани!

Виж целия пост
# 269
Здравейте
Честит празник
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия