♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 704
  • 740
# 495
Леле Темпи, Heart Eyes какви си ги забъркала, годеж без да са уведомени бъдещата годеница и баща и! ooooh! ooooh! ooooh!

Да не се случва на никого такъв стрес!  Shocked Такава емоция може до инфаркт да те докара! Mr. Green
Виж целия пост
# 496
Комисаря е жИлезен, споко  Mr. Green Пък и лятна сватба искаме, колко още да мотаме годежа- май месец стана  ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 497
Още една реклама сътворена от феновете. 

Коментар на фенка:О боже какой мужчина 😎 Laughing



https://www.instagram.com/p/BgYrvIvAFVY/?taken-by=elbar.kiralikask1

Колажче с бъдещите вампири и тримата са симпатяги. Wink



Селма  в BUJIN.  newsm01



Виж целия пост
# 498


Много е тихо тук...  Shocked

Онур на записа на Беяз шоу



Виж целия пост
# 499
Здравейте! Hug

Най после изгледах Време за щастие Crazy. Благодаря на екипа за превода, за такива лаици като мен, трудът ви е безценен bouquet

Хареса ми музикалното оформление, хареса ми и играта на Елчин и Баръш. Макар и да показа нещо ново от таланта си, но аз виждаха Дефне повече отколкото Ада, може би прекалено много ЛН има още в главата ми Mr. Green. Но да, Баръш беше различен, малко Йомер, повече Мерт. Като цяло лек и приятен филм, като нежен полъх в горещ ден, но ми липсват едни още 10- 15 мин, има нещо недовършено. Анализ няма да правя  Whistling
Джанъм Heart Eyes, защо така шашкаш хората, чак ми дожаля за Исо hahaha. кафе със сол, знам че се пие за изтрезняване, а не да си искаш булка hahaha, иначе последните три глави порени ми харесаха, леки и приятни за четене, но защо ли ми се струва, че нещо като екшън се задава... Whistling

Хубав ден!

Ама кака къде се изгуби Sad


Виж целия пост
# 500
Здравейте Hug

Славе, как къде? Joy Тренира госпожата.. Да влезе във форма и да се завърне ударно..Борко да не го е срам от нея, да й предложи брак най-накрая..
Ето я ухилена, готова отново да изяде някой.. Grin
Аа и освен това е номинирана за най -добър режисьор или сценарист беше, както и за най-добра комедийна актриса заедно с Елчин в една категория на наградите Златната Палма.
Боре също е номиниран. Grinning
Виж целия пост
# 501
Аз гласувах вече за Боре и Елка.☘☘☘
Ама...не разваляйте темата със снимки на Гюпа. И да отслабне пак ще си е зле! 👿
Виж целия пост
# 502
И какво и е на жената, радост за окото Whistling, Ади по добре я скрий, че да не получи някой сърцетуп Crazy...



Онур Б. в Беязшоу " Този човек не може да съм аз"

Виж целия пост
# 503
Лошия Онур  Joy Joy Joy Joy Joy С брада, нарисувана с боя за обувки  Joy Joy Joy



https://www.youtube.com/watch?v=wLaM6MdC7ss


ПП: Джанъм, с тебе както винаги сме на една вълна  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 504
Лошия Онур  Joy Joy Joy Joy Joy С брада, нарисувана с боя за обувки  Joy Joy Joy

Скрит текст:
ПП: Джанъм, с тебе както винаги сме на една вълна  hahaha hahaha

 Joy Joy ама аз докато се мотам да прочета и преведа ти сложи целия текст...ами ако се намокри и брадата му отива направо в обувките Crazy
Виж целия пост
# 505
Скривам я веднага каката, дори ще я изтрия, защото разваля постовете. Grinning
Онур няма ли да има някоя нова роля или ще обикаля по предаванията.? Joy
Филм за Кориш щял да прави..
Виж целия пост
# 506


Пак някой се е размечтал
Виж целия пост
# 507


Пак някой се е размечтал

Просто поредната папарашка снимка, според мен  Whistling Whistling
Виж целия пост
# 508
Здравейте  Hug

Аууу снощи имало годеж Stuck Out Tongue Winking Eye, ама за съжаление го пропуснах Pensive

 Току-що изгледах Един дъх е достатъчен със Сечо и Туфана. Хареса ми много филма, въпреки че още подсмърчам  Cry Cry Cry. За който не го е гледал, а смята да го направи кърпичките са задължителни! Верно драма е, но сценария е много смислен, каращ всеки да се замисли какви са приоритетите в живота му.

В този ред на мисли, най-накрая изгледах и Време за щастие. На първия прочит и то с мишката определено не ми хареса, просто защото нищо не съм разбрала. Благодаря на екипа за превода  bouquet. Друго си да е го гледам с бг буквички. Ще сложа мнението си в спойлер, че направо постлах килима Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Сценария за мен не е замисъл на Буура. Не казвам, че не може да измисли, не го познавам лично, за да знам какъв му е интелектуалния капацитет на човека, но за мен всички действия във филма са идея на Елбарите заедно. Не напразно казаха, че са сбъднали общата си мечта. Замислих се, за това което е основната линия в сюжета. Как да бъдем щастливи. Тук за мен лично се изясни защо Дженгис е по-главен в случая от Елчин и Баръш. Ами, защото историята на Ада и Мерт е базирана върху намиране щастието на Тарък аби. Навремето той се е отказал от мечтите си и от собствения си живота заради по-малката си сестра. А Мерт в началото май се съгласи да му помогне по-скоро от чист финансов интерес, за да продаде проекта си за Щастие, отколкото на истинското щастие на Тарък Алтунай, докато не разбра, че е брат на Ада. Тогава вече се амбицира още повече да впечатли момичето. Женкаря Мерт сам си намери майстора и то точно в лицето на скулпторката Ада. Понякога съдбата наистина си прави шеги.
Абстрахирайки се от вашите коментари след филма, гледах внимателно и да ви кажа честно, аз не видях Дефне и Йомер, но ......... не видях и Мерт и Ада. Образите които видях на екрана бяха точно на Елчин и Баръш. И нямам предвид чисто визуално, а така ги почувствах. Историята за Време на щастие, която аз видях е историята на Елка и Борко. Смятам, че вече не съм толкова вманиачена в тази теория,  че може да има нещо между тях и въпреки това, отново виждам това, което виждах и преди година-две. Не случайно може би в началото, когато разбрахме, че Елбар ще снимат общ филм, ако си спомняте пилотното заглавие беше Остани с мен. Е, интересно ми е чия точно е била идеята за заглавието. Но за мен идеята не е била на Буура определено, а именно на главните заподозрени. В последствие започвайки заснемането на филма, сцените следвайки основната линия на развитие, къде да търсим щастието и как да го открием, заглавието се променя на Време за щастие. Ами нямаше как да е друго. Може би пътят който извървяват Елка и Боре, всеки за себе си е точно в откриване на Времето им за щастие. Може би все още съм голяма мечтателка, но тези погледи които ни показват когато се гледат двамата, такива искри, такава обич и топлота струяща от очите им не видях на нито една снимка между реалните мутлу чифтета. Ще ме прощават, ама не го вярвам. Щастието наистина не е в съвършенството или материалните неща, а то е във всеки от нас. Всеки го носи в себе си. Човек, за да е щастлив трябва да може да се радва на малките, простите неща, за усети щастието. Понякога е достатъчно човек да се вслуша в душата и сърцето си, за да разбере, че винаги го е притежавал, но не го е разбирал.

Офф, за съжаление в последно време кратките анализи хич не ми се получават Kissing Face

Виж целия пост
# 509
Здравейте  Hug

Скрит текст:
Аууу снощи имало годеж Stuck Out Tongue Winking Eye, ама за съжаление го пропуснах Pensive

 Току-що изгледах Един дъх е достатъчен със Сечо и Туфана. Хареса ми много филма, въпреки че още подсмърчам  Cry Cry Cry. За който не го е гледал, а смята да го направи кърпичките са задължителни! Верно драма е, но сценария е много смислен, каращ всеки да се замисли какви са приоритетите в живота му.
В този ред на мисли, най0накрая изгледах и Време за щастие. На първия прочит и то с мишката определено не ми хареса, просто защото нищо не съм разбрала. Благодаря на екипа за превода  bouquet. Друго си да е го гледам с бг буквички. Ще сложа мнението си в спойлер, че направо постлах килима Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Сценария за мен не е замисъл на Буура. Не казвам, че не може да измисли, не го познавам лично, за да знам какъв му е интелектуалния капацитет на човека, но за мен всички действия във филма са идея на Елбарите заедно. Не напразно казаха, че са сбъднали общата си мечта. Замислих се, за това което е основната линия в сюжета. Как да бъдем щастливи. Тук за мен лично се изясни защо Дженгис е по-главен в случая от Елчин и Баръш. Ами, защото историята на Ада и Мерт е базирана върху намиране щастието на Тарък аби. Навремето той се е отказал от мечтите си и от собствения си живота заради по-малката си сестра. А Мерт в началото май се съгласи да му помогне по-скоро от чист финансов интерес, за да продаде проекта си за Щастие, отколкото на истинското щастие на Тарък Алтунай, докато не разбра, че е брат на Ада. Тогава вече се амбицира още повече да впечатли момичето. Женкаря Мерт сам си намери майстора и то точно в лицето на скулпторката Ада. Понякога съдбата наистина си прави шеги.
Абстрахирайки се от вашите коментари след филма, гледах внимателно и да ви кажа честно, аз не видях Дефне и Йомер, но ......... не видях и Мерт и Ада. Образите които видях на екрана бяха точно на Елчин и Баръш. И нямам предвид чисто визуално, а така ги почувствах. Историята за Време на щастие, която аз видях е историята на Елка и Борко. Смятам, че вече не съм толкова вманиачена в тази теория,  че може да има нещо между тях и въпреки това, отново виждам това, което виждах и преди година-две. Не случайно може би в началото, когато разбрахме, че Елбар ще снимат общ филм, ако си спомняте пилотното заглавие беше Остани с мен. Е, интересно ми е чия точно е била идеята за заглавието. Но за мен идеята не е била на Буура определено, а именно на главните заподозрени. В последствие започвайки заснемането на филма, сцените следвайки основната линия на развитие, къде да търсим щастието и как да го открием, заглавието се променя на Време за щастие. Ами нямаше как да е друго. Може би пътят който извървяват Елка и Боре, всеки за себе си е точно в откриване на Времето им за щастие. Може би все още съм голяма мечтателка, но тези погледи които ни показват когато се гледат двамата, такива искри, такава обич и топлота струяща от очите им не видях на нито една снимка между реалните мутлу чифтета. Ще ме прощават, ама не го вярвам. Щастието наистина не е в съвършенството или материалните неща, а то е във всеки от нас. Всеки го носи в себе си. Човек, за да е щастлив трябва да може да се радва на малките, простите неща, за усети щастието. Понякога е достатъчно човек да се вслуша в душата и сърцето си, за да разбере, че винаги го е притежавал, но не го е разбирал.

Офф, за съжаление в последно време кратките анализи хич не ми се получават Kissing Face


Котелина, +101 за всичко, което си написала за ВЩ!  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия