Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как човек с 2-ки по география и биология може да се яви на немско състезание?
Какви са подходящите размери за момчета с височина 175 см и тегло 54 кг?
Докъде стигат децата в интензивното изучаване на английски език?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как човек с 2-ки по география и биология може да се яви на немско състезание?
-
Какви са подходящите размери за момчета с височина 175 см и тегло 54 кг?
-
Докъде стигат децата в интензивното изучаване на английски език?
-
Какви са разликите между интензивното и разширеното изучаване на език?
-
Как може едно дете да участва в олимпиада, ако не е класирано?
възползвах се от тази възможност с големия - AK София, малкия го мързеше и съответно не беше приет, той така си отиде на изпита ("чакай на есето макс 7т и няма да ме приемат за 3-4т" Ей много е точно магарето! Взе максимума на есето, не му стигнаха 2,5т
)
А да видим дали ще успее, като го мързи да чете, а накрая на годината да се напъваш, не знам дали ще стане!