Пролетта показва новите кокичета, в темата ще са бременни всички момичета! Бебеправене Тeма 336

  • 43 263
  • 732
# 585
Честито на Диана и Еуфория,много се зарадвах ,че има положителни тестчета Simple SmileЛеко и безпроблемно бременеене момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Добро утро, Момичета, сутрешния тест отново ме зрадва. На всяка една от вас от все сърце желая същотото. Знам, че всяка полага достаъчно усилия за желаяния резултат. Искам да  ви споделя този месец, какво по различно се случи при нас и даде резултат, не зная дали това е причината, но все пак да си кажа.

Бебправих ме през ден след края на последния Ц, така съвпадна в деня с най наситена черта на теста за О да пропуснем след това пак првз ден още 2 пъти. Бях на УЗ на 12. 03 (16 ден) и доки каза, че Ф тъкмо се е спукал.
От този месец по ваш съвет почнах да пия фолиева киселина Мета и Омега 3,справях прегнъкеар концепшън комбинирани витамини,но ММ продължи да ги пие (тези витамини са и за двамата)
До О пих и масло от вечерна иглика.
Ходихме редовно и двамата по 2 пъти в седмицата да спортуваме (народни танци).
Понеже преди О питах тук във форума, дали ако летя със самолет, това би се отразило на О, заради голямо налягане, е явно не, тъй като имах 4 полета по 2 часа.
Съжалявам, ако поста е дълъг, дано на някой му бъда полезна.



Успех на всички ❤️
Виж целия пост
# 587
Благодаря ти, Еуфория16 , че сподели с нас твоята схема за успешен резултат 😊Исках да попитам дали вече имаш някакви симптоми , как се чувстваш ? 😊😘
Дано най скоро време всички да сме с +++ тестчета и много радостни 🤞🙏
Виж целия пост
# 588
Нямам никакви симптоми, гърдите ми се леко напрегнати и малко по натежали, но предишни месеци без да има Б са ме боляли повече и съм имала уж повече симптоми.
Виж целия пост
# 589
Аз искам малко да помрънкам, имам всички симптоми на предстояща М. Имам чувството не, че ще ми дойде, а че вече е дошло. Силна прерязваща болка. А имам още 4 дни.
Е оплаках се.

Сега ви пожелавам успешен и усмихнат ден, прекрасни момичета!
Виж целия пост
# 590
Нямам никакви симптоми, гърдите ми се леко напрегнати и малко по натежали, но предишни месеци без да има Б са ме боляли повече и съм имала уж повече симптоми.

С който и да говоря все така ми казват , че когато не е имало бременност са имали доста повече симптоми явно си въобразяваме накои от желанието да сме Б 😀
Виж целия пост
# 591
Добро утро, Момичета, сутрешния тест отново ме зрадва. На всяка една от вас от все сърце желая същотото. Знам, че всяка полага достаъчно усилия за желаяния резултат. Искам да  ви споделя този месец, какво по различно се случи при нас и даде резултат, не зная дали това е причината, но все пак да си кажа.

Бебправих ме през ден след края на последния Ц, така съвпадна в деня с най наситена черта на теста за О да пропуснем след това пак првз ден още 2 пъти. Бях на УЗ на 12. 03 (16 ден) и доки каза, че Ф тъкмо се е спукал.
От този месец по ваш съвет почнах да пия фолиева киселина Мета и Омега 3,справях прегнъкеар концепшън комбинирани витамини,но ММ продължи да ги пие (тези витамини са и за двамата)
До О пих и масло от вечерна иглика.
Ходихме редовно и двамата по 2 пъти в седмицата да спортуваме (народни танци).
Понеже преди О питах тук във форума, дали ако летя със самолет, това би се отразило на О, заради голямо налягане, е явно не, тъй като имах 4 полета по 2 часа.
Съжалявам, ако поста е дълъг, дано на някой му бъда полезна.



Успех на всички ❤️

Браво, Еуфория, това е страхотен положителен резултат! И освен това е чудесно, че написа всичко това, което се е случило през настоящия месец. Сигурна съм, че ще е полезно на много момичета. И аз от този месец съм на нови добавки и се надявам да помогнат бързо, стискай палци Innocent
Виж целия пост
# 592
Добро утро, моммичета има едно питане, днес сутринта си направих кръвен тест и според мен съм бременна, но искам и вашето мнение. Стойностите ми са 28,45 mIU/ml /0.10-1/.


Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 593
Добро утро, моммичета има едно питане, днес сутринта си направих кръвен тест и според мен съм бременна, но искам и вашето мнение. Стойностите ми са 28,45 mIU/ml /0.10-1/.


Благодаря Ви предварително.
Бременна си, да. Кой ден от цикъла ти е днес?
Виж целия пост
# 594
Добро утро, моммичета има едно питане, днес сутринта си направих кръвен тест и според мен съм бременна, но искам и вашето мнение. Стойностите ми са 28,45 mIU/ml /0.10-1/.


Благодаря Ви предварително.
Бременна си, да. Кой ден от цикъла ти е днес?

Днес ми е 24 ден от началото на Ц.
Виж целия пост
# 595
Няма да цитирам, защото ще стане дълго. Според мен ти е супер резултатът, но и другите момичета да си кажат мнението, защото не съм професионалист.
Виж целия пост
# 596
Благодаря ти, и аз за това попитах, защото никога до сега не съм правила кръвен и исках да съм сигурна.
Виж целия пост
# 597
Шава, тихичко честито. И според мен си бременна. Колко днев ти е цикъла по принцип? Кога НЕ чакаше?
Виж целия пост
# 598
Шава, тихичко честито. И според мен си бременна. Колко днев ти е цикъла по принцип? Кога НЕ чакаше?

Принципно Ц ми е 26 дни +- 1,2 дни, не го очаквам на 30.03.2018 г.
Виж целия пост
# 599
DiyanaCh , честито! Лека и безпроблемна Б до финал Hug

Shava83 , тихичко честито и на теб!  Flowers Tulip Лека Б. и до пухкав финал!

Еуфория16, на теб вече ти честитих, но толкова е хубав този тест , че си заслужава да повторя - Честито!!! Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия