Пролетта показва новите кокичета, в темата ще са бременни всички момичета! Бебеправене Тeма 336

  • 43 263
  • 732
# 690
Дианче, отивай на АГ според мен. Недей да чакаш повече. Кураж!!!
Виж целия пост
# 691
Дианче, съжалявам... видя ли и прог? Явно има проблем и ще трябва да го търсиш.... ей колко ме е яд така... ама наистина. Прегръщам те много!
Виж целия пост
# 692
Диди, прегръдки!!! Heart
Докато чхг се покачва, освен да го следиш през 48ч, друго няма какво ...... АГ-то в случая няма какво да направи. Вероятно ще излезе БХ. При втората ми бх, чхг за 48 часа от 27 беше станало 31 и после започна да пада. Според мен спри утрогестана, не си удължавай агонията и повтори чхг в събота.

Виж целия пост
# 693
Честно да ви кажа обмислям варианта на Хулиганчето, какво ще ми каже док?! Та то нито ще се види нещо, нито нищо.
Не ме разбирайте погрешно, не се “гавря” със здравето си, нито рискувам. Звънях на моя док - не вдигна, писах му-не отговаря. Трябва да излезна по-рано от работа, за да отида при този, който ми “прецака” предната Б и ми прави К. И то за какво, да ми каже как след К не съм отишла при него, а при някой друг, и съответно да спра утрогестана и да чакам... сман от некадърници, аман от проблеми, от всичко... нямам търпение да дойде 4ти и да си обсъдя всичко с моя док.. тукашните са цъфнали и вързали ✔
Виж целия пост
# 694
Дианка , съжалявам ... все си мисля , че има надежда макар и малка . И аз подкрепям мнението на Хулиганка , освен след 2 дни да пуснеш още едно ЧХГ и да обсъдиш всичко обстойно с твоя док ... Успех и кураж ! Прегръдки  Hug
Виж целия пост
# 695


По време на прегледа ми взеха проби за PAP, Хламидия, Микоплазма, Уреалпазма. Микробиологично изследване на вагинален секрет, Гонорея. Тези резултати ще са готови за 06.04.





С тези надявам се чисти изследвания си готова да направиш и ЦС (дано не се налага де ) просто информативно го отбелязвам Simple Smile





Diyana??!?! Дано намериш правилния док Sad сигурно нещо съвсем дребно има да се коригира , за да се наредят нещата ....


Камъче, и аз ще взема малко , че ми трябва спешноооо 😍

Виж целия пост
# 696
Flower_st, при кой лекар и в коя клиника ходи? Не мога да тълкувам резултатите, защото нищо не разбирам.

Камъче, честито, много се радвам, че всичко е наред, успех и за в бъдеще и до финал.
Виж целия пост
# 697
DiyanaCh, много съжалявам за резултата... трябва да търсите причините със сигурност! Твоят доктор специалист ли е при проблемни бременности? Потърси такъв.

Виж целия пост
# 698
Дианче направо е ужасно това  да се зарадваш и всичко до там та и за 2ри път.Аз лично надежди не бих имала бих спряла лекарствата и бих чакала да се изчистя , да пусна кръвни+микробиология на първо време .Бих се консултирала и какви други излседвания трябва да отметна .Сигурна съм че скоро ше намериш и специалиста и решението .Горе главата не се ядосвай ами действай скоростно да може още следващия месец  да си вече трайно Б за 9 месеца Hug
Виж целия пост
# 699
Камъче, Шава, чудесни новини 😍 само така , до финала!💓Диди , толкова мъчно ми става, че преживяваш отново този кошмар 😱!Както са те посъветвали другите момичета, още веднъж кръвен, кадърен аг и като начало микробиология,  Прогестерона да се коригира, защото той със сигурност прави проблем и ако нещата не се развият , по задълбочено да се търси ,, защо,, се случва, защото не е проблем забременяването , а после ! Прегръщам те 🤗
Виж целия пост
# 700
Момичета, доколкото съм информирана засега моя АГ е специалист по фетална морфология, работи в частна клиника и смятам, че ще ми препоръча някой на 100%. Вярвам му така че ще видя и той какво ще каже. Засега смятам да спра утрогестана и да чакам. Благодаря ви за куража за пореден път! ❤
Виж целия пост
# 701
DiyanaCh 🤗 силни пригръдки. Направи нужните ислидвания и следващия път до финал.
Виж целия пост
# 702
Благодаря ви, момичета! Много сме добре, растем.. днес бяхме на разходка от 11:30ч до 18ч.. голям кеф Simple Smile Бебка става все по-осъзната, всичко разбира, голяма сладуранка е.. расте като гъбка..времето с нея направо лети Heart

Дияна, съжалявам.. и аз преживях две БХ... след втората не ходих дори при док.. знаех си какво е.. изчаках 2-3 месеца да се съвзема и с нови сили... ПРОГЕСТЕРОНЪТ е мега важен.. и при мен той беше един от проблемите.. Sad Кураж и скорошен успех!
Виж целия пост
# 703
Ако е прогестерона проблемен трябва отраничко да се почне с приема директно след доказана ОВУ,а не при настъпване на Б.Знам че е с натрупване и файда , ако е наистина нисък да се почне след 2 чертички няма да има.Абе едни лекари като моя го изписват с лека ръка без никакви изследвания,а други и при отклонение си го пестят.Направо не знам тая медицина всеки май си я учи по различен учебник 😣🙄
Виж целия пост
# 704
Благодаря ви, момичета! Много сме добре, растем.. днес бяхме на разходка от 11:30ч до 18ч.. голям кеф Simple Smile Бебка става все по-осъзната, всичко разбира, голяма сладуранка е.. расте като гъбка..времето с нея направо лети Heart

Дияна, съжалявам.. и аз преживях две БХ... след втората не ходих дори при док.. знаех си какво е.. изчаках 2-3 месеца да се съвзема и с нови сили... ПРОГЕСТЕРОНЪТ е мега важен.. и при мен той беше един от проблемите.. Sad Кураж и скорошен успех!
ton4etyyy, радвай се на своята малка ,,Гъбка,, заслужаваш го, и бъдете много щастливи 😍 Препоръчала си на Диди да обърне внимание на Прогестерона, какво точно си направила ,за да влезе в норми, защото той май е проблем за много от нас?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия