"София - Ден и Нощ" - 26

  • 97 611
  • 858
# 420
Леле, колко многословно.
Признавам си- не можах да го дочета до край.
Виж целия пост
# 421
Аз не знам за какво става въпрос, но написаното беше прекалено дълго, прекалено клиширано и отегчително. Всичко това можеше да се събере в 1/3 от поста, но насъбрало му се на момичето, писало Simple Smile
Виж целия пост
# 422
https://nova.bg/accents/view/2018/04/10/212428/%D0%B5%D0%B4%D0%B … 0%BD%D0%BE%D1%89/
Виж целия пост
# 423
Изглежда, думата "кал" е любима на Калина Кузманова. Joy Споменава я над 10 пъти в иначе безкрайния пост.
Виж целия пост
# 424
Коя е двойката с раздялата според вас?
Аз се надявам да са Миленита и Боби. Време е да я махнат. Trollface
Виж целия пост
# 425
Аз пък тях изобщо не ги броя за двойка... Mr. Green
Виж целия пост
# 426
Залагам на Теодора и Найден. Да се разделят и бащата на Кети да се намести на мястото на Найден Laughing
Виж целия пост
# 427
Рая в новия сезон на Уеб сериала "Следвай ме"



Днес Зара май е снимала някакви сцени в Квартирата на Боби .. Grinning ..Хм, да видим
Виж целия пост
# 428
Не знам защо, но си мисля, че двойката ще са Митко и Стефания. Иначе ми се иска да са Боби и Миленита, но от така написаното си мисля, че ще са двойка, която живее в квартирата.. Да видим.. Thinking
Виж целия пост
# 429
Залагам на Теодора и Найден. Да се разделят и бащата на Кети да се намести на мястото на Найден Laughing
Как не ти се досвидя да дадеш с лека ръка тоз хубавия мъж на лигавата Теодора?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Пп. Винаги в главата ми ще звучи "Магаренцеееее..." Grinning
Виж целия пост
# 430
Даваха Рая в Хелс Китчън тази вечер
Виж целия пост
# 431
Залагам на Теодора и Найден. Да се разделят и бащата на Кети да се намести на мястото на Найден Laughing
Как не ти се досвидя да дадеш с лека ръка тоз хубавия мъж на лигавата Теодора?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Пп. Винаги в главата ми ще звучи "Магаренцеееее..." Grinning


Мен ако питаш ни една от сериала не става за бащата на Кети. Joy 
Виж целия пост
# 432
Стефания от доста време се подвизава май повече в чужбина и по това съдя, че може би ще напусне сериала Thinking
Виж целия пост
# 433
Май нов герой ще има .. Новия монтьор в Сервиза.. Малко ми е скован, дано се отпусне.
Виж целия пост
# 434
Рая в новия сезон на Уеб сериала "Следвай ме"



Днес Зара май е снимала някакви сцени в Квартирата на Боби .. Grinning ..Хм, да видим

Прилича ми на снимачна площадка а не на квартирата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия