Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

  • 92 118
  • 574
# 510
Хотела е отличен, добро обслужване и храна.С уточнението ,че съм била преди 7 г, втората половина на септември.Времето обаче беше топличко,приятно за плаж.Останалите туристи бяха основно немци.
Виж целия пост
# 511
Здравейте!
Много се колебая между два хотела -  Potidea Palace ултра олинклузив
 и Sea Coast Resort ол инклузив.
Много ще съм благодарна за отзиви и препоръки, в голяма чуденка съм
Виж целия пост
# 512
аз с молба за препоръка за малко хотелче със закуска (или ол инклузив, или апартаментче) - да е близо до плажа, като ми е важно да е възможно най-близо до софия с кола с най-лек път за начинаещ шофьор Simple Smile може и да е най-близо и леко до стара загора, тъй като е вероятно от там да тръгваме Simple Smile благодаря!

п.с. ако плажът е хубав, с онези сламени чадъри, и не се плащат, ако си поръчваш кафета, ще е идеално Wink
п.с.2 ако има забележителности наоколо и самото местенце е малко спокойно селце, ще е още по-идеално Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Здравейте, някой има ли отзиви за този хотел?
https://bluebayhalkidiki.gr/ Blue bay, Halkidiki
Резервирах за месец Юли, но още се двоумя и никъде не намирам отзиви…
Виж целия пост
# 514
Здравейте, някой има ли отзиви за този хотел?
https://bluebayhalkidiki.gr/ Blue bay, Halkidiki
Резервирах за месец Юли, но още се двоумя и никъде не намирам отзиви…

В букинг има оценка 8.9 и близо 400 отзива.
Виж целия пост
# 515
Здравейте, някой има ли отзиви за този хотел?
https://bluebayhalkidiki.gr/ Blue bay, Halkidiki
Резервирах за месец Юли, но още се двоумя и никъде не намирам отзиви…

В букинг има оценка 8.9 и близо 400 отзива.

Известно ми е за букинг, там има отзиви за всички хотели, които се коментират тук.
Питам тук, за по-реални отзиви.
Виж целия пост
# 516
Че какво им е нереалното на отзивите в букинг? Което да е по-различно от отзивите тук?
Виж целия пост
# 517
Абсолютно, в Гугъл, букинг, трипадвайзър има  стотици отзиви. Четете и преценявате кой от какво е недоволен, и дали вас това ви притеснява. Тук повече от 1-2 отзива едва ли ще получите.
Виж целия пост
# 518
И аз съм на мнение, че онези в букинг и гугъл са най-реални. Тук повече от 1 отзив, едва ли ще получите.
Виж целия пост
# 519
В Букинг не са много реални отзивите. В Гугъл и Трипъдвизор по-добре.
Виж целия пост
# 520
В Букинг не са много реални отзивите. В Гугъл и Трипъдвизор по-добре.

Букинг е единственото място, където коментар е възможен единствено след реализирана резервация. В гугъл мога да храня някой хотел дори и да не съм била.
Виж целия пост
# 521
Здравейте, откакто имаме деца (на 5г и 2г) не сме ходили в Гърция. Въпросът ми е откакто сме в шенген трябва ли паспорти на децата?
Виж целия пост
# 522
Да, трябват им
Виж целия пост
# 523
Някой отсядал ли е в този хотел Olympion Melathron Hotel - Платамонос?
Гледам го за едно бързо море юли
Виж целия пост
# 524
https://thassosgrandresort.com/bg/ - Решихме да сменим резервацията си в Афитос с този хотел. Отзивите са много добри, но се притеснявам за плажа, че изглежда каменист. Някой дали е почивал там Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия