Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 212 387
  • 3 086
# 210
В това издание ми прави впечатление, че значителен процент от участниците или са били в медийното пространство по някаква причина, или ги избират заради сърцераздирателното житие. Някой попита кандидатствали ли сме за участие - аз поради тази причина не съм. Имам желание за участие, но не съм достатъчно интересна.
Виж целия пост
# 211
Вече при зададен въпрос - можеш да се откажеш?!?
Виж целия пост
# 212
Вече при зададен въпрос - можеш да се откажеш?!?

Тези, които се отказват, го правят само при зададен въпрос, като видят, че не знаят отговора и не искат да рискуват спечелените до момента пари. Не се сещам за случай, при който някой да се е отказал да играе, без да е видял въпроса - все пак, може да има късмет и да му се падне нещо, което знае.
Виж целия пост
# 213
В някой от първите епизоди на този сезон една състезателка се отказа да играе за 5 000 лв., след като видя въпроса. Нищо нямаше да загуби, ама...
Виж целия пост
# 214
В стария формат не беше така...отвориш ли играеш!
Бъркам ли се?
Виж целия пост
# 215
Бъркаш се Simple Smile
Винаги е можело да се откажеш след като видиш въпроса и преди да посочиш някой отговор.

Изпуснах първите въпроси на 19годишното момче, но явно се е представил добре щом го хвалеха толкова.
Виж целия пост
# 216
Да, втори пореден силен участник след историка и географ от вчера. Жалко, че и двамата, едни видимо знаещи хора си тръгнаха с 2500 лв. Което идва да докаже, че освен знания се иска и голяма доза шанс с въпросите...
Виж целия пост
# 217
В някой от първите епизоди на този сезон една състезателка се отказа да играе за 5 000 лв., след като видя въпроса. Нищо нямаше да загуби, ама...

Но е видяла въпроса, нали? Просто не си е губила времето да разсъждава по въпрос, за който не знае нищо.

Имах предвид, че не съм срещала участник, който да реши, че се е напечелил достатъчно и да се откаже да играе за следваща стъпка, без изобщо да види въпроса. Това би било безинтересно за зрителите най-малкото. Все пак, колкото са за по-голяма стойност и по-нагоре въпросите, толкова е по-вълнуващо. Неслучайно по едно време задаваха, извън съревнованието за парите, въпроса за 100 000 лева.
Виж целия пост
# 218
Аз доколкото си спомням никой не е стигал до края в шоуто нали? Визирам България. При Кънчев е отговаряно правилно на въпрос за 100 000 лв. но когато крайната сума бе 200 000 лв. Май имаше един или двама, които отваряха на въпрос за 100 000 лв. но не познаха отговора. Спомням си за един фрапиращ случай с Джони Деп и че е свирил в една банда.
Виж целия пост
# 219
Един човек стигна до последният въпрос и отговори. Но после май му отнеха наградата. Дъщеря му работела в Нова и някакви такива неща бяха, доколкото си спомням.
Един или двама стигаха и до предпоследния въпрос и се отказваха на последния. Нещо такова ми се върти в главата.
Гугълчо знае повече по въпроса, вероятно.  Laughing

Виж целия пост
# 220
Това момче певеца много ми харесва Simple Smile)))))))
Виж целия пост
# 221
Да,симпатяга е Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 222
Хубава усмивка има , но е лековат. Дано и знания да покаже , искам си силните играчи.
Виж целия пост
# 223
На певеца очаквам да му се падат лесни въпроси (лесни и за нео, и за хората като цяло). Не ми изглежда особено начетен, интелигентен и с познания извън музикалната сфера - на въпроси за 100-200 лева отговаряше толкова гордо, все едно изнася на зрителите лекция за Специалната теория на относителността, и той е един от малцината богоизбрани, знаещи верния отговор на такъв сложен въпрос. Разбира се, може и да греша, довечера ще се раабере.
Виж целия пост
# 224
Един човек стигна до последният въпрос и отговори. Но после май му отнеха наградата. Дъщеря му работела в Нова и някакви такива неща бяха, доколкото си спомням.
Един или двама стигаха и до предпоследния въпрос и се отказваха на последния. Нещо такова ми се върти в главата.
Гугълчо знае повече по въпроса, вероятно.  Laughing



А сега дъщеря му Искра Ангелова работи в БНТ и пак биха му отнели наградата на човека:wink: Извън шегата, много кофти беше това с отнемането на наградата на Асен Ангелов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия