Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 585
Прическата е точно бьорг.
Виж целия пост
# 586
Тук имаме повторение на нашата история с Краси Аврамов - Човека Фалшив глас.

Виж целия пост
# 587
И на Литва, и на Израел изпълненията ми се сториха далеч от гласовите данни, които показват в клиповете или бъркам?

И аз така мисля.  Peace
Виж целия пост
# 588
Представителят на Белорусия е украинец.
Виж целия пост
# 589
Пълна скука е до сега 😁😁
Виж целия пост
# 590
Не ми харесват Израел, но за съжаление в залата бяха направо в транс....😞
Оригинални и до там.
Виж целия пост
# 591
Ще й даде, щото нали четохте - репресирана е.... дали заради едно, друго, трето, пето.
Ужасна е. Едва издържах.
Виж целия пост
# 592
След малко са нашите.
Виж целия пост
# 593
На живо наистина беше доста зле изпълнението.
Всички досега бяха, доста по-зле на живо. Това ми е най-големия страх - дали ще успеят да си изпълнят нашите песента като на записа!
Виж целия пост
# 594
Потрес. За първи път я чух цялата както трябва.

Това момченце как трепери горкото. Припевът ми харесва, но нещо руско ми звучи някак.
Виж целия пост
# 595
Алексеев на живо не ми харесва, несигурен е. А иначе ми бе сред фаворитите.
Доста ефектен финала на песента.
Виж целия пост
# 596
Тук имаме повторение на нашата история с Краси Аврамов - Човека Фалшив глас.



Точно това си мислех но бях забравила името на Краси Аврамов Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 597
Колко приятна е песента на Беларус,особенно след Израел.
Виж целия пост
# 598
Къде, къде беше нашият Кристиан Костов миналата година!!!!!
Виж целия пост
# 599
Те са машини нашите. И пон водата ще я изпеят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия