Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 600
Скучна песен, скучно изпълнение. На кокошката .. опс, извинете - на феникса поне се смях с глас.
Виж целия пост
# 601
Беларус - скука
Виж целия пост
# 602
Да, беше зле този от Беларус
Много е красива естонката. Пее вълшебно. Blue Heart
Виж целия пост
# 603
Ехааааааа - това с роклята беше ефектно!!!
Виж целия пост
# 604
Ох, до тук чеха и литовката раздвижиха малко, Беларус беше с много познати мотиви. Трагично е положението. А тая как вие, не е истина... Кокошата песен беше отчайваща, махнах се да не я слушам
Виж целия пост
# 605
Хайде да видим Естония - спрягаха я за победител.
Виж целия пост
# 606
Ох,ефектите с роклята на Естония се изтъркани.Вече сме ги виждали и на Евровизия дори.
Виж целия пост
# 607
Много интересен ефектът с роклята на естонката.
Виж целия пост
# 608
До тук целият конкурс доста инфантилен ми се струва. Само естонската за сега придава някаква сериозност.
Виж целия пост
# 609
Аз от месец и половина слушам на слушалки цялата плейлиста на евровизия, но точно Естонката обикновено до средата я издържам Simple Smile може би, ако гледам ефектите с роклята е по-приемливо Simple Smile
Виж целия пост
# 610
Харесва ми това
Виж целия пост
# 611
Да свършва тази и да почваме ние.
Виж целия пост
# 612
идват
Виж целия пост
# 613
Хайде, стискайте палци
Виж целия пост
# 614
Естонката е ефектна, нищо, че вече е виждано. Ехааа, страхотен завършек, браво!
Хайде, нашите хора!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия