Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 570
Котетата отзад са много сладки, гледайте тях Joy
Виж целия пост
# 571
Оо било финикс, бе хора, не кокошка Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 572
Ми... правят нещо много различно, па макар и глупаво.
Виж целия пост
# 573
Безумно недоразумение!
Виж целия пост
# 574
ама тая псува в ефир
Виж целия пост
# 575
слабо изпълнение... явно само с провокация, кудкудякане и блещене впечатлява
Виж целия пост
# 576
Каша от песни е това.
Виж целия пост
# 577
Нета се задъхва и не може да пее.
Виж целия пост
# 578
Да ме прощавате, но и фалшиво пее.
Виж целия пост
# 579
Прилича ми на някаква несполучлива пълна версия на Бьорк.  Laughing
Виж целия пост
# 580
Няма въздух. Измори се Нета
Виж целия пост
# 581
НЕ!!!
Виж целия пост
# 582
На живо наистина беше доста зле изпълнението.
Виж целия пост
# 583
И на Литва, и на Израел изпълненията ми се сториха далеч от гласовите данни, които показват в клиповете или бъркам?
Виж целия пост
# 584
журито ако и даде първо място.... и ще ми се отще да гледам евровизия вовеки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия