Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 675
Между другото водещата защо се спира избирателно само на определени държави по време на паузите? Според мен като не могат да отида при всички, би трябвало да отпаднат тия анонси.
Виж целия пост
# 676
Е защо Мария трябваше да е зад сцената като тя прави епичния финал, само това не ми харесва.
Има право само на 5 човека на сцената.
Трябва да са 6   Thinking
Виж целия пост
# 677
То щото австриеца си е чист австриец Scream
Виж целия пост
# 678
Ето го нашият конкурент.
В България ли е бил?
Виж целия пост
# 679
То цяла.Европа почерня, ние ли няма. Даже изоставаме.
Виж целия пост
# 680
Този има хубав глас и песента е с ретро звучене, без да дразни.
Става Австрия
Виж целия пост
# 681
Другата наша песен. Браво на Борислав Миланов!
Виж целия пост
# 682
Колкото този пич е австриец! Хайде стига вече ..  Laughing
Виж целия пост
# 683
И на мен ми харесва.
Виж целия пост
# 684
Абе в Австрийските Алпи няма ли зашеметяващи гледки, та са избрали нашаа родина за представянето си?
Виж целия пост
# 685
Страхотно парче! Фаворит ми е австриеца след нашите.
Виж целия пост
# 686
Австриецът беше беквокал на Кристиан и му беше и вокален педагог.
Песента е хубава, а той- просто страхотен. Аз ще пусна един смс за Австрия.
Виж целия пост
# 687
Сигурно е българин под прекритие.

Не ми харесва гръцката песен.Една такава типично гръцка като звучение,а така да не им харесвам музиката.
Виж целия пост
# 688
Аз за гръцката ще гласувам, ако я докара като на записа Simple Smile но и Сезар харесвам, и то го харесвах поне две седмици преди да науча, че и неговата песен е наша Simple Smile
Виж целия пост
# 689
Абе в Австрийските Алпи няма ли зашеметяващи гледки, та са избрали нашаа родина за представянето си?


Всичко българско и родно, любя, тача и милея Smiley
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия