Търся електронна книга - тема 21

  • 168 363
  • 732
# 135
Търся книгите на Юрт и Русенфелт..
Мога да ти ги изпратя на пощата само кажи в какъв формат Simple Smile

Здравейте,
и аз много бих искала да ми изпратите книгите на Юрт и Русенфелт.

s_t_e_l_l_a__@abv.bg   ми е имейла, ако някой може да ги изпрати.
Благодаря
Виж целия пост
# 136
Линк за изтегляне на четирите книги на Юрт и Русенфелт във формат EPUB - ТУК
Виж целия пост
# 137
NumLock, благодаря!
 Аз търся "Белият хотел" на Томас.
Виж целия пост
# 138
Здравейте,
Търся: Ключът към бързия метаболизъм книга от Хейли Помрой, Марс и Венера - ново начало от Джон Грей и  Моето компетентно дете  от Юспер Юл. Ще бъда много благодарна, ако някой ми ги изпрати: pp_17@abv.bg
Виж целия пост
# 139
Добро утро на всички! Предполагам ще бъде невъзможно за момента, но много бих искала да получа поредицата на "Кралска страст" на Дженива Лий (на български език), "Девети ноември" на Колийн Хувър, поредицата на Джени Хан - "До всички момчета, които съм обичала" и на Лекси Блейк "Разплата". Търсих навсякъде, но никъде не ги намирам. Вероятно е поради простата причина, че все още ги няма в електронен вариант, но ще ми свършат работа и сканирани в пдф. Моля ви, моля ви, ако някой случайно ги има, да ми ги изпрати на stanislava_velinova@yahoo.es. Благодаря ви предварително! Hands Pray
Виж целия пост
# 140
Търся "Фантом", Ю Несбьо, чета ги в хорнологичен ред и стигнах до тази - 9-та е, имам следващите 10 и 11, но... Simple Smile Благодаря предварително! Уж проверих на обичайните места..
Виж целия пост
# 141
Сиси, прати мейл на ЛС.
Виж целия пост
# 142
Здравейте на всички! Търся "Девети ноември" на Колийн Хувър. Търсих на всякъде. Ще съм много благодарна, ако някой ми я прати mihluzova@gmail.com
Виж целия пост
# 143
Здравейте на всички! Търся "Девети ноември" на Колийн Хувър. Търсих на всякъде. Ще съм много благодарна, ако някой ми я прати mihluzova@gmail.com
Те сега я издадоха в хартиен вариант, така че скоро може и да не я откриете в ел.вариант.
Иначе книгата е страхотна!
Виж целия пост
# 144
Здравейте,
Търся "Леопардът", "Фантом",  "Полиция", "Жажда" на Ю Несбьо.
Ще съм много благодарна, ако някой ми изпрати някоя от книгите.
penka.ivanova@gmail.com
Виж целия пост
# 145
Някой да има "Марко" на Юси Адлер-Улсен?
Виж целия пост
# 146
Марко и аз я искам, но не съм я виждала до сега Simple Smile

Търся и Лилит от Джордж Макдоналд.
Виж целия пост
# 147
Здравейте,
Търся "Леопардът", "Фантом",  "Полиция", "Жажда" на Ю Несбьо.
Ще съм много благодарна, ако някой ми изпрати някоя от книгите.
penka.ivanova@gmail.com


Всичките ги има в МБ (MailBooks)
Виж целия пост
# 148
Здравейте, търся "Да изгубиш Хоуп" на Колийн Хувър и "Красиво изкупление" на Джейми Макгуайър. Ще съм много благодарна, ако някой ми изпрати някоя от книгите. cbocanovska@gmail.com
Виж целия пост
# 149
Здравейте,
Виждам, че скоро е излязла в книжарниците, но дали може да се намери в електронен вариант "Формата на водата"?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия