Усмихнато и дяволито, Юнското мъниче учи се да тича!

  • 10 660
  • 283
# 60
Писах, писах и всичко изтрих!!! Така е като нямаш компютър 10 дни и почваш да правиш глупости.
Ние както забелязвате, благополучно се прибрахме
Хотче, мерси за смс-а и извинявай, че не ти отговорих, но още спориме кога и как ще празнуваме рождения ден на Ники. А той е 1-2 дни преди срещата. Целувки на Емма  Heart Eyes
Първо да честитя:
Честит рожден ден на Луси, бъди здрава, щастлива и много радвай мама и тате!!! Нансен и разказа и снимките са страхотни  bouquet . Луси е като малка принцеса  Heart Eyes
Честит имен ден на всички Елита   bouquet . Да е живо и здраво името ви и да ви носи много късмет  bouquet (така е, който няма нет не знае и именните дни  Embarassed)
Сиси, честито християнче!
Галя, честита ви годишнина. Съкровищница!!! Едва те познах. Добре, че е Калина Heart Eyes . Гледам от елфщицата взимаш пример  Mr. Green
Снимките на близнаците и Лорката са страхотни  Heart Eyes . Дечицата много са пораснали и тримата са големи сладури Heart Eyes . Целувки и на Васко, Адам и Гого Simple Smile
Честита рожденничка и християнче на Новичка. Да е жива и здрава!
Браво на проходилия Марти на Мили Браво и на майка му за тортата и питката Simple SmileHeart Eyes на сладурите Simple Smile
Честит рожден ден , Хот Ели   bouquet Честит юбилей! Бъди здрава, щастлива и обичана!!!
Честит рожден ден на големия сладур, Гого!!! Да е жив и здрав и много да радва мама, тате и бате Ради! ЕлиТ, честито   bouquet!!!
Честит Рожден ден на Божидар на Мелопомена!!! Да е жив и здрав!

Ами стана дълго и досадно, но исках да е лично   Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Аз още ще пиша  Mr. Green
Само за да ви покажа малко снимки от двете ходения на село. Ако на някой му се гледа : http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9980&AlbumId=53713
Лека отивам да гледам темата за мъжете от Ели и елфщицата  Mr. Green
Виж целия пост
# 62
Хи-хи, Ерия, виждам, че по същество го даваш с писането  Mr. Green Стой малко, поеми въздух и подробно дай отчет как сте и какво прави Ники, примъчня ми за него, колко бели успя да сътвори,а?
Хайде, казвай, знам, че палавника със сигурност ви е забавлявал добре... Heart Eyes
Виж целия пост
# 63
Много весели снимки, много е усмихнат и слънчев малкия, а басейна е страхотен  thumbsup
Виж целия пост
# 64
Честито на Божидар!

  party041    newsm59     Tada
Виж целия пост
# 65
Четох,четох и забравих какво ще пиша!Въпреки това Ви желая хубава и слънчева седмица, макар втората половина да я дават облачна и дъждовна!
За РД-то при мен засега така стоят нещата:Ако е на 24 юни няма проблеми!Ако е на 25-ти,мога да дойда, ако е м/у 16 и 18/което не ми се вярва да се реализира като вариант/.
Виж целия пост
# 66
Добрютро мацки kaffeetrmker_2
Малко ми се спи, ама немз начин, мойта щерка реши да си играе и да реве от 5 до 7ч. Sad
Абе гледам сега новини по БТВ, ама Векилска пак ми се вижда бременна...дали е така?
Хайде лек и слънчев ден!!
Виж целия пост
# 67
Хи-хи, Ерия, виждам, че по същество го даваш с писането  Mr. Green Стой малко, поеми въздух и подробно дай отчет как сте и какво прави Ники, примъчня ми за него, колко бели успя да сътвори,а?
Хайде, казвай, знам, че палавника със сигурност ви е забавлявал добре... Heart Eyes
Беше много послушен(да не повярваш), но там бяха дядо и баба и падна едно глезене 1 седмица Crazy не е за разказване. Днес цял ден се бута в мене и иска да го гушкам Simple Smile. Купихме му обувчици и той откри, че може да се разхожда навън и без количка, като държи някой за ръка  Mr. Green. Беля разбира се прави на всяка крачка. Къса цветята на баба си, пипа навсякъде, пъха всичко в устата. Иска да седи в колата и да натиска копчета и да върти волана  Crazy .
Прекарахме добре, разбира се  Grinning . По цял ден навън и по съседите, направо си отживя детето.
Майка му също си отживя  Mr. Green .
Басейна го взех като кошара да служи, защото човека иска и да лази и да щъпурка. Не само на ръце да го носят  Grinning . Сега се опитва да ми се изкачи по крака, т. че ставам.
Гуш на Лорката и всички други бебоци.
Виж целия пост
# 68
Здравейте и от нас,
Ние няма да ходим в Румъния.Птичи - грип - какво да се прави , по - добре тук

и така със закъснение

ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ НА ХОТ ЕЛИ ! Бъди жива и здрава и много щастлива!
И моят съпруг е роден на същата дата  Wink[/b]

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ И СЛАДЪК ГОГО!
Виж целия пост
# 69
  newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГОГО! БЪДИ МНОГО ЗДРАВ И ВЕСЕЛ! ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И БЕЗСПИР ЗАБАВЛЕНИЯ С ПРЕКРАСНОТО ТИ СЕМЕЙСТВО ТИ ПОЖЕЛАВАМЕ С ЕММА!  nbirthday  newsm67

  newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА БОЖИДАР! МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!  Tada
Виж целия пост
# 70
Добро утро Hug
Рали, много голям тоя басейн ooooh!  Sunglasses

Ето ви снимките - долу на www-то, албум Рожден ден Гого

Хайде лек ден за сега от нас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 71
момичета прочетете това
http://www.zdrasti.net/bgmamma/index.php
Виж целия пост
# 72
Здрасти, мацки  Hug
Аз съм все още в еуфория покрай РД-то  Crazy Получи се нещо от сорта "три дена яли, пили и се веселили". Щастлива съм, изкарахме страхотно. Дадох си равносметка за някои неща  Laughing Абе, с две думи, доволна съм, чувствам се добре на 30  Flutter
Пускам малко снимки от дневното парти, от вечерното не са готови. Не ми се вглеждайте много, остават ми още 5 килца да сваля  Mr. Green

http://community.webshots.com/user/eliemma5
Виж целия пост
# 73
ЕлиТ, нямаш долу линкове  Confused

Хотче, изглеждаш страхотно, умопомрачаващ напредък  Hug
Виж целия пост
# 74
Добро утро и от нас Hug,
Супер са снимките на Гого, май доста са се забавлявали малчуганите  Grinning , а едногодишния господин от сега е заобиколен от  госпожици  newsm53
Елфи, снимките ЕлиТ си ги е скрила в бутончето www  photo.
Ели, страхотна мацка си, съвсем искрено ти се възхищавам за волята за диета и още повече за резултата   bouquet А равносметката се вижда - много е сладка и босокрака, да я нацелуваш от нас Heart Eyes.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия