Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 701
  • 1 184
# 630
Здравейте, мами! Някоя от вас има ли информация дали в близко бъдеще ще има инхалатори на Лидл? Wink
Виж целия пост
# 631
Не, дори Цонка няма представа...

Иначе може да следиш какво пускат в другите държави, после идва и при нас.
Виж целия пост
# 632
Момичета, не видяхте ли някъде, едни бели кецове - 38 номер за мен? Никъде ли не ме чакат? ... моите  Sad
Днес, момиченцето ми заслужи награда и реших да я зарадвам. Взех и тротинетка от намаленията - страхотна е! Заслужава си, дори и пълната цена. Препоръчвам. Peace (Както се казва, ще я отгладувам с кеф.)


Вчера имаше в Манастирски ливади, но с тигровия език.
Благодаря, но не ми харесват стигровите елементи - нито белите, нито черните.  Peace
Виж целия пост
# 633
Пускали ли са скоро от машинките за подстригване на топчета по дрехите, че изведнъж установих, че ми трябва такава?
Виж целия пост
# 634
На тези пише, че са от пластмаса. Дали и предишните са били такива.

Моите са метални. Но имах пластмасова лопатка Herly, тя също изкара няколко години.
Виж целия пост
# 635
Имам и пластмасови и метални. Ок са. Но трябва да се ползват по предназначение, да не се презорват.
Виж целия пост
# 636
Пускали ли са скоро от машинките за подстригване на топчета по дрехите, че изведнъж установих, че ми трябва такава?
В немските магазини има постоянно дори няколко модела.
Виж целия пост
# 637
От градинските помощници имам такива и са супер:
Скрит текст:
Много са здрави и супер издръжливи. Пластмасовите не знам колко ще издържат. Ако ще обработваш с тях сандъчета и саксии, може би. Но ако са за в градината, няма да ти свършат работа.
Тете, мебелно фолио сигурно с километри ми е минало през ръцете, него го лепя на сухо. Такова прозрачно няколко пъти само, но не е купувано от Лидл и беше плътничко.
Виж целия пост
# 638
Скрит текст:
Пускали ли са скоро от машинките за подстригване на топчета по дрехите, че изведнъж установих, че ми трябва такава?
В немските магазини има постоянно дори няколко модела.

Благодаря ти, zvаnchе! Simple Smile
Виж целия пост
# 639
Да, точно тези показаните си спомням и аз....
Виж целия пост
# 640
От градинските помощници имам такива и са супер:
Скрит текст:
Много са здрави и супер издръжливи. Пластмасовите не знам колко ще издържат. Ако ще обработваш с тях сандъчета и саксии, може би. Но ако са за в градината, няма да ти свършат работа.
Тете, мебелно фолио сигурно с километри ми е минало през ръцете, него го лепя на сухо. Такова прозрачно няколко пъти само, но не е купувано от Лидл и беше плътничко.

Точно от показаните имам лопатката и мотиката. Не ги щадя изобщо.
Виж целия пост
# 641
Не, дори Цонка няма представа...

Иначе може да следиш какво пускат в другите държави, после идва и при нас.
Вие с Цочето май сте си гъсти вече. Кажи и да се регистрира тука и да помага. Grinning
Виж целия пост
# 642
Казах аз отдавна...ако не го е направила, е сбъркала...
Виж целия пост
# 643
Сега се замислих, може би по-добре да изчакам да пуснат металните. То и аз купих металните де, от друго място, те пък какви се оказаха... Имам градинка аз, по-точно това са общите части на кооперацията НС, но имам достъп до тях само аз, та ще се наложи да ги поддържам сама, а като хич ме няма в тези работи...Ще ги проверя сегашните, все пак. Благодаря на отзовалите се. А тези помощници, с черно-зелени дръжки, пак ли са от Лидъл?
Виж целия пост
# 644
Тези градински не са ли метални?
Скрит текст:

Днес гледах брошура на Т-маркет и се сетих че ги коментирахте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия