Лидл 114 - Априлска тема

  • 146 695
  • 1 184
# 705
Ще има ли листовка за откривнето на магазина в Борово, на 22ри?
И кои бисквити препоръчахте преди месец бяха без глазура двойка два пъти влизам и не ги виждам?

Има ли тоал.хартия в ДМ, Лидл, КФ, да не ароматизирана и да не се разпада в ръцете ти
Виж целия пост
# 706
Какаовия тахан уникално вкусен Heart Eyes Чудих се с мед или какаов ,но този просто е уникален,моя нов “течен шоколад”...пробвах го намазан на филийка мммм думи нямам
Купих си и къси гащи М,дано са добре,че не ми се връща да заменям
Някой питаше за инхалатори,в Бургас има 10-ина бройки(Лидл до автогара запад).
Виж целия пост
# 707
Бебешките бодита колко уголемени са? Чудя се за размер...
И пеленките дали са плътни или повече като тензух?
Виж целия пост
# 708

Има ли тоал.хартия в ДМ, Лидл, КФ, да не ароматизирана и да не се разпада в ръцете ти
От Кауфланд бях купила една Селпак или нещо подобно, бяла, плътна, неароматизирана и на сносна цена. Иначе много се шегувам за Милдето, но не ми харесва точно защото е силно ароматизирана и боядисана.

Бебешките бодита колко уголемени са? Чудя се за размер...

Ами на 3 месеца сме и 62ри номер ни е голям...не знам колко да са уголемени, може би 1-2 номера...
Виж целия пост
# 709
И аз не разбирам какво е това прехласване пи Милде, даже не е и дебела... Ама е модерна...

От вурстчетата - кои са ви любими? Ще пробвам 1-2 вида.
Виж целия пост
# 710

Има ли тоал.хартия в ДМ, Лидл, КФ, да не ароматизирана и да не се разпада в ръцете ти
От Кауфланд бях купила една Селпак или нещо подобно, бяла, плътна, неароматизирана и на сносна цена. Иначе много се шегувам за Милдето, но не ми харесва точно защото е силно ароматизирана и боядисана.

Бебешките бодита колко уголемени са? Чудя се за размер...

Ами на 3 месеца сме и 62ри номер ни е голям...не знам колко да са уголемени, може би 1-2 номера...

Аз вземам тоалетната хартия с овцата от Лидл. Неароматизирана и сравнително здрава е.

Иначе поне с 2 пръста са уголемени дрехите. Моя син сега е на 6 месеца и носи дрехи 68ми размер от Лидл и са му големи ( а се води 70 см)
Виж целия пост
# 711
Какаовия тахан....изхранвам детето с него вече трета година...Joy

Гуменетките паснаха. Не писна да му стягат. Май ги задържаме.
Купихме и така лелеяните марятонки от др.място...Sunglasses

Тоалетни хартии има поне 100 вида по магазините....гледате, преценявате кое ви устройва и купувате. Да беше само Милде...разбирам недоволството ви. Ама избор има Wink
Виж целия пост
# 712
Много хубав черният шоколад с бадеми от немската седмица. Страхотен! Някой тук го беше похвалил и затова взех направо 3, ама утре май ще ходя за още Simple Smile Не е евтин, но си струва - харесва ми повече от всички останали в Лидл, а понеже напоследък все го няма 81%-товия, купувах Линд - и от него повече ми хареса. И само 28 въглехидрати на 100 грама, чудо направо! Heart Eyes
Виж целия пост
# 713
Бебешките бодита колко уголемени са? Чудя се за размер...
И пеленките дали са плътни или повече като тензух?
Бодитата отговарят на горния размер, т.е. 62-68 е 68 от hm , мерила съм ги някога. А пеленита са рехави  и твърди.
Виж целия пост
# 714
пелените са тензухени мисля .. имам от предни пускания с туити
Виж целия пост
# 715
Какаовия тахан....изхранвам детето с него вече трета година...Joy

Тоалетни хартии има поне 100 вида по магазините....гледате, преценявате кое ви устройва и купувате. Да беше само Милде...разбирам недоволството ви. Ама избор има Wink
Не е ли бъкан с химия??

Има 100, като 95 са цеетни и ароматизирани....бляк.
Виж целия пост
# 716
Пеленките дали могат да се ползват за завиване лятото или са твърде твърди?
Виж целия пост
# 717
...Има ли тоал.хартия в ДМ, Лидл, КФ, да не ароматизирана и да не се разпада в ръцете ти
От години взимам само от DM 5-пластовата от тяхната марка - плътна, без миризми, икономична, но и скъпа. Но тъй като мразя да ми излиза пръста от другата страна при употреба, не правя компромиси и я дебна на промоции да се запасявам. Никаква друга не съм харесала, за съжаление.
Виж целия пост
# 718
Пеленките дали могат да се ползват за завиване лятото или са твърде твърди?

Моя приятелка за това ги ползва. Аз още не съм им намерила приложение Simple Smile
Виж целия пост
# 719


Има ли тоал.хартия в ДМ, Лидл, КФ, да не
Ами на 3 месеца сме и 62ри номер ни е голям...не знам колко да са уголемени, може би 1-2 номера...
[/quote]
Зависи от бебето според мен. Моето е на 4м., момче и 62 му е малко, 74 му е ок, леекичко голямо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия