КОЗУНАЦИ 2018 & 2019

  • 67 316
  • 745
# 540
Морена, как става с кисело мляко?
Къде са тези арабски магазини, никога не съм виждала такива? През ЖП и околностите бързам да си купя каквото ми трябва и се махам, страшно и гнусно ми е, ама ще отида за подправка, де.
Виж целия пост
# 541
Морена, как става с кисело мляко?
Къде са тези арабски магазини, никога не съм виждала такива? През ЖП и околностите бързам да си купя каквото ми трябва и се махам, страшно и гнусно ми е, ама ще отида за подправка, де.
Ей това с кис. мляко ще пробвам - https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … ssMuSiNyKJNTLZQjM

Арабските магазини са по някоя или някои от преките на бул. Мария Луиза и към женския пазар. Май имаше по по ул. Цар Симеон или в някоя съседна.
Виж целия пост
# 542
Морена, как става с кисело мляко?
Къде са тези арабски магазини, никога не съм виждала такива? През ЖП и околностите бързам да си купя каквото ми трябва и се махам, страшно и гнусно ми е, ама ще отида за подправка, де.
..............Арабските магазини са по някоя или някои от преките на бул. Мария Луиза и към женския пазар. Май имаше по по ул. Цар Симеон или в някоя съседна.
Не, не са по преките, а на самата уличка на пазара, влизам откъм Халите по Ех.Йосиф надолу към пазара, стигам пазара и в дясната страна започват магазинчета, много са мизерни и там в някое от тях има подправката, има и още много други подправки, заслужава си човек да се разходи, има освен това Рас ел Ханут, Тонка боб - уникална е подправката с аромат на диви череши, много са.
Виж целия пост
# 543
Точно така, по ул. Цар Симеон. Аз, тръгвам от пазара по посока Мария Луиза.Има, няколко арабски магазина, пълни с подправки, булгур, ориз и какво ли не. Там, смятам да проверя утре. Имам, да си купувам още няколко неща от там.
Виж целия пост
# 544
Аз тъкмо вчера си поръчах някои неща от Сокони, та да видим ще ме изкуши ли нещо.
Виж целия пост
# 545
Благодаря Ви Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus!
Виж целия пост
# 546
Марче, 180-200 гр квас на 500 гр брашно.

Морена, преди и с вчната закваска съм правила, стават си козунаците и тя самата е по-непретенциозна.
Виж целия пост
# 547
По колко се слага от Махлеба ? Намерих онлайн и мисля да си взема ,за да пробвам .
Виж целия пост
# 548
По колко се слага от Махлеба ? Намерих онлайн и мисля да си взема ,за да пробвам .
Около 1 ч.л
Виж целия пост
# 549
Аз напоследък слагам даже супена лъжица, пристрастих се към аромата. Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Това пак ли за 500гр. брашно, подправката?
Виж целия пост
# 551
Да, за 500 гр.
Виж целия пост
# 552
Марчева, благодаря за прекрасните козуначени топки. В момента втасват.
Виж целия пост
# 553
Тъкмо и аз да ви питам по колко се слага от това нещо и вие сте отговорили. Аз пък на другия край на света, го намерих в гръцки магазин. Не съм знаела че и те го ползват.
Виж целия пост
# 554
Марчева, благодаря за прекрасните козуначени топки. В момента втасват.
А, Раче , мила къде ходиш?? Топките... хубави са но без локумче. Покажи ги после.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия