Модни консултации -33

  • 85 999
  • 747
# 75
Или по-широки туники.
Виж целия пост
# 76
Здравейте,по широка блуза.Rolling Eyes между другото втория тоалет е готин може и да ви прибира.Аааа всъщтност защо не си вземете стягащо бельо.Това е идея!!!
Виж целия пост
# 77
Aко не се възприема с рокля и не се чувства добре в рокли не виждам защо трябва да си го причинява .Ще се чувства дискомфортно с дреха която не харесва и избягва.
Ако обича да носи дънки и клинове ,раздвижените ,асиметеичните и широките туники са подходящи.
Пример

По широки тениски също са подходящи.
Ако е рокля тези с А- силиет са добре според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 78
Поръчах кафявите сандали. Остава да дойдат, че Тенденз редовно приемат поръчка пък после се оказват изчерпани. Толкова чаках едни обувки от тях, с голямо нетърпение, много бях си ги харесала... След 4-5 дена съжаляваме няма наличност.


За пълна жена, която не носи рокли съм съгласна с Чаровна.  Слим панталон и по сгободна риза, тениска е супер.
Виж целия пост
# 79
Поръчах кафявите сандали. Остава да дойдат, че Тенденз редовно приемат поръчка пък после се оказват изчерпани. Толкова чаках едни обувки от тях, с голямо нетърпение, много бях си ги харесала... След 4-5 дена съжаляваме няма наличност.


За пълна жена, която не носи рокли съм съгласна с Чаровна.  Слим панталон и по сгободна риза, тениска е супер.
Знам ги аз от Тенденз.Не си следят онлайн магазина и наличностите.
Стоиш чакаш,4-5 дни и накрая ...Нищо Simple Smile
Писах им веднъж и се оплаках .
От тогава не ми се е случвало.Аз вече правя рядко поръчки от сайта им.Предпочитам да отида на място в магазина им.

Виж целия пост
# 80
Искам да ги съчетавам и с тази рокля



Роклята откъде е? Има ли други цветове?
Виж целия пост
# 81
Искам да ги съчетавам и с тази рокля



Роклята откъде е? Има ли други цветове?
От hm e ,моята е жълт цвят.
Иначе има бял,син , черен и  жълт цвят .

http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0615508002.html


Виж целия пост
# 82

Благодаря!
Виж целия пост
# 83
Привет момичета,
Да ме посъветвате от къде мога да си купя стилни и елегантни, леки, летни рокли - по възможност да не са по тялото, тъй като съм бременна?
Виж целия пост
# 84
Здравейте момичета,
Един въпрос- има ли някъде останали слим дънки без да са еластични. Изобщо не ми харесват тези еластични дънки, нося най-малкия размер- разширяват се и само след 1 носене вече са ми големи.
Имате ли предложения? Обиколих Зара, Лайкики, ХМ и много неизвестни магазинчета..
Виж целия пост
# 85
Дайте места с хубави коктейлни рокли. ще е хубаво да има и физически магазин защото съм наддала откъм бирен корем и мн неща ,които преди ми ставаха сега малко по- трудно ми стават Grinning
Разглеждат поне десетина сайтове - нищо не ми грабна окото, явно съм станала много трудна откъм избиране на такъв тип дреха, рядко нося рокли каквито и да било, а и рядко ме канят на такива специални поводи , та изборът ще е много труден.
Искам роклята ад е наистина уникална, качествена и единствена - повода е сватбата на сестра ми, така че няма да правя никакви компромиси!
ps- единственото което имам и си чака повода, е една туту пола с която мн се гордея но няма къде да я нося. не знам доколко обаче е удачно и ако трябва да се зибира между пола и рокля мисля че роклята печели битката.
Виж целия пост
# 86

Deathcrush, има доста сайтове в които можеш да разглеждаш, че и да поръчаш.
Но все пак ако кажеш малко повече за фигура, ръст, килограми и предпочитания за дължина, кройка и т.н., ще сме по-полезни.
Виж целия пост
# 87
165 съм висока, 50 кг,  дължина до коленете, не искам дълга  до земята, защото смятам че ме прави да изглеждам като хобит.
Виж целия пост
# 88
Пишеш, че искаш роклята да бъде уникална и единствена, те са синоними двете думи, но в този случай трябва да се насочиш към бутик, не към сайта на масова марка.
Виж целия пост
# 89
да, обичам да използвам синоними не виждам вреда или това е някакъв вид престъпление в този форум ?
И като каззваш бутик дай конкретни имена и примери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия