Априлски бебета 2018

  • 56 862
  • 739
# 450
На тема шишета сме и затова ще споделя с вас, че купих 2 бр. стъклени шишета Babylove от DM. Доволна съм. Приличат на NUK, но са по - евтини. Ако бях ги открила по - рано, щях да си купя само тях.
Виж целия пост
# 451
Здравейте, дали някоя от вас използва шишета на НУК,за да се консултирам нещо за бибероните?
Ние ползваме на НУК.
Виж целия пост
# 452
Аз писах на лс на Coelum,но ще споделя и тук какъв всъщност ми беше въпроса,може да е от полза на някой друг. Ползваме серията nature sense като давам кърма и АМ с биберон размер S от самото начало. От няколко дни обаче по време на хранене малчо започва да мята ръце и крака и е доста изнервен по време на хранене, та реших да взема размер М и вчера пробвах,но пък с тях се олива. Coelum спомена, че и при тях е било така, просто трябва време на бебчо да свикне, та сега ще тестваме 1 седмица
Виж целия пост
# 453
Момичета, ден след ваксината нямаме температура, цял ден я меря и максимума е 37.1, което доколкото знам не се счита за повишена температура, поправете ме ако греша. Обаче днес ми е много сънлива, дали и при други е имало такъв случай? Доколкото знам е възможна реакция на организма, но все пак...
Виж целия пост
# 454
Момичета, ден след ваксината нямаме температура, цял ден я меря и максимума е 37.1, което доколкото знам не се счита за повишена температура, поправете ме ако греша. Обаче днес ми е много сънлива, дали и при други е имало такъв случай? Доколкото знам е възможна реакция на организма, но все пак...
Да, това е от ваксината! И аз се бях шашнала,защото бебо спа цял ден. Не се притеснявай Simple Smile
Виж целия пост
# 455
И при нас е така след ваксината.
Виж целия пост
# 456
Момичета, ден след ваксината нямаме температура, цял ден я меря и максимума е 37.1, което доколкото знам не се счита за повишена температура, поправете ме ако греша. Обаче днес ми е много сънлива, дали и при други е имало такъв случай? Доколкото знам е възможна реакция на организма, но все пак...
Да, това е от ваксината! И аз се бях шашнала,защото бебо спа цял ден. Не се притеснявай Simple Smile
Благодаря! Наистина се бях притеснила...
Виж целия пост
# 457
И ние бяхме вчера на някой да се е случвало много да ака поне 7 пъти го направи от вчера..  Иначе не е поспалив има 37.1 Т.
Виж целия пост
# 458
Важно е да не се променя цвета.
Виж целия пост
# 459
Аз писах на лс на Coelum,но ще споделя и тук какъв всъщност ми беше въпроса,може да е от полза на някой друг. Ползваме серията nature sense като давам кърма и АМ с биберон размер S от самото начало. От няколко дни обаче по време на хранене малчо започва да мята ръце и крака и е доста изнервен по време на хранене, та реших да взема размер М и вчера пробвах,но пък с тях се олива. Coelum спомена, че и при тях е било така, просто трябва време на бебчо да свикне, та сега ще тестваме 1 седмица
И аз използвам шитетата на Нук .
1.биберона S е за вода
2. М е за мляко
3. L е за гъсти храни
Млякото давам още от самото начало с M , водата също макар че вода почти не пие.
Виж целия пост
# 460
Малкият след вакисаната Пентаксим и Ротарикс (педиатърът му ги раздели Пентаксим и шествалентната, такава ѝ е практиката) не даде видими реакции - температура, или зачервяване, но една седмица горе-долу беше бая кисел, отказваше да яде добре, от Ротавирусната се изхождаше и с по-рядка консистенция. На 3 м. ++ ще направи шествалентна и втори прием Ротарикс.
Виж целия пост
# 461
Мами, някоя от вас започнала ли е да дава нещо различно от мляко или ще чакате бебчето да навърши 4 месеца.
Виж целия пост
# 462
Аз от 1 месец давам вода а от 2 почнах и чайче от лайка и анасон специално за бебета за стомахчето. А за пюрета в никакъв случай сега, майка ми постоянно ма бута да съм му давала сега че едно време почвали от 3 ама това са глупости.  Последните 2 дена са убедих че е рано тай като му давах калпол което малко
Виж целия пост
# 463
Вода давам от изписването. Зеленчуци кога най-рано може?
Виж целия пост
# 464
 И аз вода давам от началото, чайче от анасон и копър също и давам, мен също бабите ме поучават да започна със сокчета, но на мен ми се вижда още рано, нека направи поне 4 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия