.С памперса сме в процес на отучване, ама нещо не си казва като му се ходи ииии аз съм на път да се предам.Иначе като го сложа и пишка в гърнето, но сам да покаже, че има нужда се случи веднъж.
.
Все още пие сок, вода - тц.



Първата вечер беше добре - нямаше много хора и беше поносимо кално. Малкият вилня, тича напред - назад, смя се, голяма забава. Фестът е в гората и беше много смешно да ходи в трева до колене.
Добре, че с ММ и с приятелка се редувахме да го гоним. Направо незнам как ще оцелея с големия корем. А той пък за седмица направо изскочи и вече няма как да го скрия.
Сложихме си дъждобрана на количката и се прибрахме.
Но пък си е голям напредък и съм много хепи! После изпи и чаша вода без да се олее! Голяма радост за мен!
А аз тука се радвам, когато не си яде солетите от пода...



13,7 кг е.
Действа без-от-каз-но!

Препоръчани теми