Айжа, какво е това Интеграл и давай бързо координати
Тестовете само в Бритиш консул бре
Айжа, какво е това Интеграл и давай бързо координати
Тестовете само в Бритиш консул бре
Айжа, какво е това Интеграл и давай бързо координати
Тестовете само в Бритиш консул бре 
, не съм писала отдавна, но да помогна : Поли, дъщеря ми се явява, че и трябваше за университета. Изкара един курс , в който ги подготвят специално за изпита ( около месец ). След това има дата за изпита - слушане на текстове с въпроси, четене на текстове с въпроси, есе и разговор. Като последното може и да е друг ден, всеки е с час
На 21.06 се роди нашата дребосъчка, добре, че по-фина от батко си излезе - 3200гр. Аз по непредпазливост родих у нас в хола, язък дето ходих на посещения в родилни отделения и се чудех с дребния какво ще правим. За него освен малко викане от мама и едно бързо раждане, друго май стресиращо нямаше. Всички сме добре, бебето му е много интересно на Бонбона, току ходи да я проверява в леглото и да ѝ бърка в ушите 
) Яслата обаче е затворена за целия юли, на ММ му свърши бащинството и утре е на работа. Намерихме бавачка, дано оцелея

.Сега спи уморен.
Нямат край тези вируси. 



Ако успея да измисля как да стане всеки ден да я взимам преди спането може би ще се навия, 4-5 часа са ми поносими, ако не....може и да не я пусна накрая.

Добре, че не стигнахме колата, че на задната седалка някак по-неудобно сякаш! И после много бързо стана всичко, аз не помня и да съм напъвала дори, тя си излезе и ММ я хвана. Две минути преди да се роди, ММ звънна на акушерката и тя даваше някакви напътствия след това по телефона. Гледахме да няма кръвоизлив, че предния път имах доста голям и буквално изтръгна плацентата да бърза да ме шие АГто. Сега всичко си се случи като по учебник. Сигурно имаше значение, че заради тоя гестационен диабет се бях метнала по два пъти на йога и пилатес всяка седмица. Пъпната връв само я вързахме с прежда (розова!) и чакахме педиатърката да донесе стерилен скалпел, тогава вече ряза ММ
Докато чакахме да дойдат лекарите, аз си лежах на пода :Simple Smile:, метна ми едно одеало ММ. Следващия път ще се подготвим по-добре, сякаш щеше да е по-удобно на спалнята, имаме протектор отдолу така или иначе
Като излезе ММ да пита някой съсед как са звънне на линейка, то се оказа, че от другите апартаменти са се събрали да се чудят какво става, сериозно си повиках аз. Питали раждам ли и той като им казал, че вече съм родила, доста се шашнали. Те тук нямат много задръжки и лично пространство та кой ли не влезе да ме види полугола на пода
За няколко дни бях нещо като знаменитост в блока, носиха ни торти, подаръци.Препоръчани теми