Откраднат живот 48 Критична точка: Казват, че всичко в живота се случва с причина (07.05-13.05)

  • 82 250
  • 1 804
# 300
Писмото му е в шкафа, набутано с един тон други, не го е прочел и надали скоро ще.

Изпитах облекчение, честно, като ги видя Тони двамата. Значи и мен ме дразнеше много този триъгълник и някак не се кефих на персонажа му, ама хич. Дори Захариев и Войнова по-лесно ги преглъщах.
Виж целия пост
# 301
Я кажете моля какво пишеше на бележката. Не се тревожете или не се тревожи.
Виж целия пост
# 302
Калин и Мишев, да няма и там цуни-гуни, че хептен ще прекалят сценаристите
Виж целия пост
# 303
Заминавам.
 Не се притеснявай
Виж целия пост
# 304
Йей, бях сигурна, че Калин ще се изправи заради бебето. Само не ми хареса промото - дано не залитне към Мишева, че не ми се гледат повече драми.
Пецан - отвратително мекотело.
Радвам се, че най-накрая Тонко разбра.
Виж целия пост
# 305
Йееее, Калин и бебето ме разплакаха .
Браво на Ани!
Отивам да плача и страдам с Тони !
Виж целия пост
# 306
Захариев не е разбрал още. Дано скоро го открие, ако тръгва да си изпразва кабинета.

Евгения говори с Марио за брат му. Да не би да имаме скок във времето и отпускът му да е изтекъл?
Виж целия пост
# 307
Абе Захариев разбра ли че Албена му е дъщеря, или още не е отворил писмото? Нещо не съм гледала внимателно  Thinking Ако не е, къде изчезна това писмо?

Забута го в някакъв шкаф, не го е чел още.

Калин и Ана, прекрасен и затрогващ момент, много ме докосна.

Марио сега ще се побърка от притеснение, дали няма да хукне да го търси? Според вас Зорница разказа ли на Марио какво е станало?

А Албена как ми идва да й шибна един, не е истина!
Виж целия пост
# 308
Много беше силна сцената с Калин!
Забравям всички останали простотии само заради тази сцена! Браво!

Не можах да видя какво пишеше на бележката у Ковачеви?
В промото Марио хич не изглеждаше притеснен за Тони. Аз очаквах, че ще откачи като изчезне.
Виж целия пост
# 309
Хах бомбата е заложена и ни чака сериозна седмица. Фотев стопля,Марио ще се обвинява...хубавото е,че Калин ще прохожда(падането върху Мишева не ме изкефи). А виното стигна ли ви ?!
Виж целия пост
# 310
Мириел, минало е някакво време, защото Марио каза „звъня всеки ден”.
Виж целия пост
# 311
Точно на сцената с Фотев, Стаменова и Захариев ми звънна телефона. За какво беше тая среща и какво стана на нея?
Виж целия пост
# 312
То за това Захариев не го бива за шеф на болницата, дори входящата поща не си чете  Grinning Трябва да благодари на Галя че го предпази от голям гаф.
Виж целия пост
# 313
Разчувства ме сцената с Калин и Ана. Знаех си, че човек който има силата да се бори за друг когото обича повече от себе, ще надмогне ограниченията, страховете и самосъжалението си.
Браво, Калине!
Веднъж успя, значи можеш! Давай смело напред!
Виж целия пост
# 314
Хах бомбата е заложена и ни чака сериозна седмица. Фотев стопля,Марио ще се обвинява...хубавото е,че Калин ще прохожда(падането върху Мишева не ме изкефи). А виното стигна ли ви ?!

Мен вече ме хвана Joy

Пффф, къде замина, бе момче?

Радвам се, че Драменова ще в пеф на болницата. Много подготвена, мното по-твърда
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия