Звездни компромати- 362 част

  • 110 873
  • 757
# 150
от лифтинга
също е разпознаваемо по линията на ушите
http://www.newyorkfacialplasticsurgery.com/facelift.html
Виж целия пост
# 151
Преди няколко дни мернах Росица Кирилова в едно предаване, стори ми се, че и тя се е разкрасявала. Около очите изглеждаше странно.
Виж целия пост
# 152
И от много ботокс. Инжектира се в три точки, около външните ъгли на очите и мускулите там са в постоянен покой, за да се повдигне леко веждата, да се качи минимално ъгъла на окото и на няма пачи крак.

Всички се разкрасяват вк. и супер обикновените хора. Цените вече са много ниски и всеки иска да изглежда по-млад и по-красив, без бръчки най-вече.
Виж целия пост
# 153
При някои жени стои много грозно, при нея е ужасно просто, но предполагам има и други намеси по лицето си, та е комбинация.

Да, знам, че е достъпно и че вече масово се практикува, но явно някои го правят с мярка и е приятно за окото.
Виж целия пост
# 154
Как да не си изплюеш сока, с тоя майтап Божинката?!

Леле, какви разлики има, в този линк, от лифтинг... и аз искам!
Виж целия пост
# 155
Цветелина Грахич с ново интервю:
https://www.youtube.com/watch?v=0G_xlxKPkGk
Изглежда зле, дано се осъзнае това момиче.
Този, който взема интервюто е много зле, какъв смешник! Ако се вземат с Петя Дикова, ще са идеалната двойка.
Виж целия пост
# 156
Човек трябва да знае кога да замълчи, но явно г-жа Халваджиян не знае и кога да спре. Преди да стане за смях, трябваше добре да прецизира какво точно има предвид под "провинциалисти". И да, вярно е, че в провинцията има много стойностни хора. Познавам такива без необходимото лустро, образование и т.н., но са толкова неподправени и истински, и чисти - в прекия, и преносния смисъл на думата.
Щеше да направи добро впечатление, ако беше организирала почистването на въпросното място, в присъствието на безброй телевизионни камери, разбира се!
Виж целия пост
# 157
Гол охлюв, Божинката.... ббрр..
Денси, не е с лошо Laughing Hug
Той още ли рита, аз мислех, че само манекенства newsm78
Виж целия пост
# 158
Ама в привинцията има и хора с лустро, и образовани. То е същото, както и в София. Никой не се съмнява, че в София живеят и софианци без лустро, без образование, без амбиции, но неподправени и с добри сърца. Нали?
Виж целия пост
# 159
Тази тема София-провинция вече много втръсна. Така, както имам приятелки, които са от далеч и никога не биха си хвърлили нещо, така има и хора с чуждата регистрация дето правят свинщини. Сигурно има и такива софиянци. Моите приятелки от провинцията казват, че обичат София, като роден град. За мен е роден, както и за две поколения назад, обичам си града и се гордея, че съм софиянка. Живея с различни хора и има и много долни и невъзпитани дошли от някъде. От софиянци също има такива, така, че е безпредметно споренето кой е по-по-най Peace
Виж целия пост
# 160
Цветелина Грахич с ново интервю:
https://www.youtube.com/watch?v=0G_xlxKPkGk
Изглежда зле, дано се осъзнае това момиче.
Според мен не изглежда никак зле и има съвсем нормални и човешки разсъждения. Интервюиращия е по-зле.
Виж целия пост
# 161
Е около Докторската няма невъзпитани, не го ли разбрахте. Ма много скъпи там имотите, иначе и аз можех да се превъзпитам, ама...
Виж целия пост
# 162
Божей, оставам безмълвна!

https://www.instagram.com/p/Biba8orl4dn/?taken-by=vaniachervenkova

Тая жена няма ли приятели?! Да и кажат, че изглеждат нелепо с тоя, който прилича да и е син.. И защо по ягодите такъв зор да се вталяват и да изглеждат възслабички по снимките?!! Като на живо всичко лъсва...
А отдолу едни мазни коментари колко са хубави....
Виж целия пост
# 163
Фотокол на "Everybody Knows (Todos Lo Saben)" - Пенелопе и Хавиер. Красива Пелелопе и грозна рокля.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 164
Е около Докторската няма невъзпитани, не го ли разбрахте. Ма много скъпи там имотите, иначе и аз можех да се превъзпитам, ама...
В този дух беше и моя коментар.
Иначе по темата "Кан":
Роклята на Джулиан Мур ми харесва много, но това кокче на върха на главата й нещо не стои добре. Според мен.
Досега се чудех на кого ми прилича Дарина Павлова, но някой го е написал преди мен - на Илияна Раева. Ама и двете са ми антипатични.
Роклята на Жизел Бюндхен е ушита сякаш в бързината. Сигурно може да си позволи по - добро "еко" изпълнение, каквото и да значи това "еко".
Само на мен ли ми изглеждат къси краката на полуголия Валери Божинов?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия