Евровизия 2018 - Полуфинал II (Тема 24)

  • 78 988
  • 1 760
# 1 005
Ако спечели тази, да не съм чула повече, че сме чалга нация! Цяла Европа са си едно Син Сити2
Виж целия пост
# 1 006
Това нещо е фаворит  ooooh! предпочитам да загубим от нещо като датчаните, холандците, албанците....
Виж целия пост
# 1 007
А има ли телефона за гласуване от България?

Да.

 Ако се намирате в чужбина и гледате БНТ1, НЕ гласувайте на номер 17 500. Той важи само за България. За да можете да гласувате в чужбина, трябва да притежавате карта на местен мобилен оператор.
Виж целия пост
# 1 008
Уж.. тяло, сценично поведение, чупки, ритъм..  харесват си я, ама и тя изфалшивя!
Виж целия пост
# 1 009
Толкова ми е фалшива , не е истина, крадла и фалшиво пееща, гъзи се, а няма данни хич
Виж целия пост
# 1 010
Толкова да не я харесвам, как може една толкова посредствена песен да е фаворит. Какво освен едно безкрайно мятане на коса и кълчене на тяло...
Виж целия пост
# 1 011
Победителкатааааа ако не е България,тази мацка е фурия.
Виж целия пост
# 1 012
Според мен това си е опит да повторят успеха на Руслана.
Виж целия пост
# 1 013

Значи не само на мен се е сторило така... Само дето е в пъти по-зле от Поли.
Виж целия пост
# 1 014
Победителкатааааа ако не е България,тази мацка е фурия.

Да не се окаже мац хаха
Виж целия пост
# 1 015
Ако спечели тази, да не съм чула повече, че сме чалга нация! Цяла Европа са си едно Син Сити2
😂😂😂😂😂

Виж целия пост
# 1 016
Абе прави сте, че израелската песен е оригинална, особено в сравнение с това еднообразно мятане на г з и коса.

А за глас, съвсем няма да говоря.
Няма глас кипърската чалгаджийка....
Виж целия пост
# 1 017
Айде кипърското Барби...  Sunglasses

Нищо общо няма с Кипър Фурейра... Албанка, която живее в Гърция и години наред лъжеше, че е с мексикански произход.

Италия!!! HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 1 018
15 000 камъка Сваровски има на роклята си крадлата и чалгаджийката.
Виж целия пост
# 1 019
Според мен това си е опит да повторят успеха на Руслана.

Къде, къде е Руслана.... Не може да й стъпи на малкия пръст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия