Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 6

  • 60 629
  • 741
# 150
Моя син е кръстил предаването - Селс Гитчън.
А за чери доматите същия каприз също иска да му махам зеленкото, че зелено не яде.
Виж целия пост
# 151
накарали са по сценарий децата ва викат и да тропат. Иначе добре са ги заредили с моливи и листа за рисуване.
Виж целия пост
# 152
Май Гичка са нарочили за номинация... най-после.
Виж целия пост
# 153
Какво се е случило с Нина? Много е любезна,мила, усмихната. Ама , както гласи една поговорка - " Късно е либе за китка"
Виж целия пост
# 154
Представям си каква лудница е била, докато заведат и се оправят с децата. Учителките сигурно са луднали.
Виж целия пост
# 155
И Светла какво направи?

Пижо и Пенда, Крачун и Малчо
Виж целия пост
# 156
Какво се е случило с Нина? Много е любезна,мила, усмихната. Ама , както гласи една поговорка - " Късно е либе за китка"
Ъъъъ .Временно, моментно явление.
Току що избълва кила злоба
Виж целия пост
# 157
И Светла какво направи?

Пижо и Пенда, Крачун и Малчо

Сценарий следват хората. Гледали сме го Wink
Виж целия пост
# 158
Двамата с най-ужасен начин на говорене - в небето.
Виж целия пост
# 159
те май казват стриди, а аз чувам стрии.
Виж целия пост
# 160
Днес Мартин или Марко? Кой ще си ходи? То все тая, утре ще е другия Wink
След тях Нина и Гичка и остават "светата троица"  Wink
Виж целия пост
# 161
Двамата с най-ужасен начин на говорене - в небето.
ако глухоням готвач ти приготвя вкусотия ще го ядеш ли ?  Laughing
Виж целия пост
# 162
Дотук Нина, Дани и Светла отърваха карането да видим до края на епизода
Виж целия пост
# 163
Днес бая скучно и тегаво върви епизодът.
Виж целия пост
# 164
Не очаквах Гичка да злобее за наградата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия